Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžou vymejšlet co chtěj, ale budu hrát jedničku dokud nudělají pohled zevnitř vozu!!! Což je věc po které komunita nejvíc prahne -.-
  • Poškození vozu se projeví na jeho chování a nejde přetáčet čas. No to je opravdu hardcore. Vítejte ve světě závodních her v roce 2013 :D
  • Hra ma velmi bavi, pretoze je to po dlhom case mainstreamova hra s popularnymi znackami aut ktora sa dobre hraje. Nepotrebujete mat najazdenych 1000ky hoidn aby ste vedeli vyhrat a aj tak to nie je take lahke. Prakticky musite vytuningovat auto tak aby vam nepreskocilo do vyssieho tieru ale bolo k nemu co najblizsie, nasledne sa s tym autom musite zžiť no a na koniec musite urobit menej chyb ako vas super. Hra ani nie je o tom, kto ma rychlejsie auto, ale kto spravi menej chyb. Pri downhille v californii alebo hong kongu s plnym poskodenim a bez flashbacku je to celkom adrenalin. Preto som rad ze efektne driftovanie v zatackach nevyzaduje uberskill a velmi pekne to vyzera... Vela hracov na hru nadava a pritom sa nedostali ani na Level5 v ONLINE MP.

    Co ma vsak ozaj stve je ze vychadza milion DLC a niektore auta si clovek musi dokupovat oproti piratskej verzii, co je dost zleee... hra ma vysla na 18 eur, a uz teraz su DLC v hodnote 16eur.
  • nesnasim slovo nabobtnat
  • Jedno jediné mě na GRIDU 2 zajímá a to kdy opraví ovládání *16*
  • pre mna dost sklamanie tato hra tiez to letelo z disku.viete co kaslem na realitu dajte mi novy flatout uz.
    • Dalsi Flatout bych take rad. GRID 2 jsem nehral, ale co jsem slysel, tak se hlavne kritizuje prave nerealisticnost hry ve srovnani s prvnim dilem. Ten sice take neni nejak extra realisticky, ale rozhodne na vyssi obtiznosti vyzaduje po hraci nejake to povedomi o idealni zavodni stope.
  • conflig
    Nechápu proč má komunita nutkání se u této hry angažovat..
    • michaliuz18
      protoze je ta hra na velke H , cakam na tento patch odkedy hra vysla, snad konecne opraví jazdny model a prida pohlad z kokpitu a mozno tu hru znova instalujem a bude ma mozno bavit viac
      • Bohuzel, o jizdnim modelu a pohledu z kokpitu nikdo ani neuvazoval. Ze by se menil a pridal. Zmeny mas vypsane v clanku, vesmes jen upravuji multiplayer a drobne ladi nastaveni hry. Je to docela zasadni, pomuze to, ale udelat z toho jednicku (jizdou, pohledem s volantem) je pro Codies nemozne a asi i nemyslitelne. To bude muset vazne az sama komunita. Jestli chces znovu instalovat, zkus spis mody od fanousku, par se jich uz objevilo.
  • Soundtrack docela povedeny.
  • Strašná nuda, šlo to z disku asi za 2 hodiny ..
  • Demolition derby je to i bez tohohle :D
    • Miserius
      No v multiplayeru rozhodně *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit