Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boha ja chcem hrať a nie sa pozerať furt na nejaké animačky v menu pre každú hovadinu...
  • CHtel jsem se jen zeptat.
    Jsem ve 3 sezone,ale potreboval bych se vratit do 2 sezony,protoze jsem asi neodjel nektere zavody.Je nejaka moznost navratu?Dekuju za odpoved.
    • musíš dohrať hru až do 5 sezony, po dohratí sa budeš moct vratiť ku všetkým.
  • Jack1947
    Muzu rict ze sice "boom" Jako u GRIDU se nekonal to ne, vsak mne se to docela libi , neni to uplna arkada a zaroven vyjimecne s hodnocenim souhlasim. Ja si to na Xboxu dal uz od zacatku radsi Hard abych po te zmenil na (very hard :-D) pro novacky to neni, protoze to neni forza a vetsina zavodu je na kratke trate s ,mnozstvim zatacek, nemohl jsem teda respkt. Manualni prevodovku jsem mnel ale pri toho stresu pri rizeni a rychlosti se mi to jevi az moc prehnane ( na gamepad) tudiz sem zvolil automatiku radsi, s ni to bylo o poznani lepsi no , samozrejmne nemuze nikdo cekat ze to projede hladce jen s naucenim trasy, ve very hard jsou souperi celkemn agresivni a obcas ztropi nejednu nepeknou vec ale vse v ramci fair play, na okruhach kracenim zatacek vas hra odmeni penaltou zpomalenim. Pockat ale kazdy uz vlastne vi oc se jedna shrnuto/secteno a podtrzeno a neco jineho... zabava do jiste miry to je a forza muze jit v klidu spat ( dnes teprve 1sezona a v te druhe uz to zacina zpocatku byt celkem tezke. ) .
  • Dojmy po hodině hraní - PC verze - xbox360 gamepad:
    Arkádová fyzika příjemná na pohled, na ovládání je však náročnější. Výrazný posun od prvního dílu nevidím. Grafika sic né tak detailní exceluje efekty. Její optimalizace je příkladná, na phenomIIx4 3.5GHZ, 4GB Ram a gtx460oc, 1920x1080, 4xAA, nastavení HIGH -> 45-55FPS. Na druhou stranu poměrně malý výběr aut a velmi často se opakující tratě v kariéře. Výhodou je podpora Splitscreenu (obraz dělený horizontálně).
  • Na tuto hru som sa tesil ako male decko a dokonca som bol prekvapeny preco nedostala aspon 8/10 no po oodhrani kariery sa cudujem ze dostala vobec tych 7 bodov.. na zaciatku to bolo super no po oodohrani niekolkych zavodov ma sklamalo hlavne to ze len pri najmensom naburani do protivnika mna uplne roz***.. a on si v pohode pokracuje dalej a to iste ked naburaju oni do mna im sa nestane nic a ja som rozflakany po celej ceste. no a od tej poslednej serii aut kde su napr koenigsegg agera atd je hra uplne (podla mna nedoladena) a to ani nehovorim o tom ze niektore auta sa absolutne nedaju ovladat.. hral som to sice iba na joysticku a neviem ci by tej hre pomohol volant alebo skor uninstall... a pre tych co to este nehrali odporucam nainstalovat GRiD 1 a urcite nie 2.. (samozrejme pokial sa nechcu nasr** a stratit veeeelmi vela nervov) *3*
    • Diskuze je tu sice uz asi mrtva, ale zasel jsem se mrknout, jestli jsem jen ja trotl, ktery nedokaze udrzet auto na silnici ...nejsem. Zrovna se mrvim s vyzvou o auto (nejaky Mekac) ...co to do prd*le ma jako byt?! Proc se v kazde zatacce dostanu do nekontrovatelneho smyku at ji jedu pod plynem, nebo se sunu jak mlikar? Tohle codies hrube nevyslo. Volant tomu nepomuze, zkousel jsem to i na gamepadu a nakonec jsem skoncil na sipkach.
  • Tahle hra mě opravdu neskonale zklamala, aby Mclaren MP4-12C GT3 driftoval víc, než Mustang, to opravdu nepotřebuju, zlatý GRID 1. Počkám si na demo GT6, to mě bude bavit víc :-)
  • A co se týče multiplayeru. Hráli jsme to s kámošema asi v 6 lidech a další se k nám napojili a je to fakt prd*l. Kolikrát ty mely v první zatáčce, vyjít z toho bez poškození je docela těžké. Závodění mi pořád přijde dost o skillu(Málokdy mně někdo dá, když jede čistě). MP se jim podle mě povedl.
  • Kup si originál a pojede ti všechno.
  • cus,dojedu prvni závod a hra me vyhodi na plochu a vypne se nevite,cim to je?
    • aj mne to furt vypina :(
  • Horst_Fuchs
    Jak je to tu s AI? Jede se tu fair play nebo si počítač vypomáhá cheatama jak je třeba typický u Need for Speedů a spousty dalších arkádových závodů?
    • Přijde mi, že docela fér.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit