zavřít
...

GTA Online brzo rozšíří závody autíček ve stylu Micro Machines

Retro dneska frčí, a tak bylo jen otázkou času, než se vlna nostalgie dotkne i GTA Online. Doufal jsem, že by celá hra mohla být předělána do devadesátkového pixel artu a naportována na Amigu, ale bohužel – nakonec z toho bude pouze nový závodní mód Tiny Racers pro GTA Online, v němž se předhánějí autíčka...
  • dik (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    ja yb som uvítal niečo s policajtami misie hrať za nych
    24.4.2017

reagovat

• Kozy tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    První update co se mi líbí ale znova si to kvůli tomu kupovat nebudu. Škoda, že ty nový věci nejsou i v singlu.
    21.4.2017

reagovat

• Peter King (inkognito)
    6 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Tohle se mi na Rockstar Games líbí, stále něco nového a přitom to nestojí ani korunu.
    21.4.2017

reagovat

• Rainmaker (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Autor zjevně nezná vývoj ve hře za poslední rok. Tyto dráhy jsou hratelné již dlouho, stejně jako mnohé powerupy, s některými auty i střílení a padák. Nový je akorát pohled shora a pár dalších power upů.
    21.4.2017

reagovat

• Salem (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    GTA se vrací do minulosti a bude mít opět pohled ze shora, zní líp než že bude mít micromachines hru
    21.4.2017

reagovat

• jump (anonym)
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Presne tohle me napadlo, když jsem videl ten nazev clanku a obrazek. GTA od trojky slo cestou 3D z jiného pohledu nez z vrchu, ale puvodni první dva dily me osobne sedli vice, a vlastne jsem to kvůli zmene pohledu prestal hrat a vůbec me to nelakalo.
      21.4.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.185.195.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.