Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "RDR2 mělo singl o dost chduší"

  Umm cooo? Si to hrál tak maximálně na youtube viď :)

  Další díl GTA bude zase pokrok v open world městských akcích a konkurence která by to mohla změnit je bohužel v nedohlednu.

  Otom že to bude prvotřídní dojba není pochyb, ale zatím se u R* vždy dostal za svůj peníz adekvátní herní obsah takže bych se toho zas tak nebál.

 • Jo. Pětka dobrá. Ale jde o to, že s ní přišlo GTA Online a s tím prostě ty SP hry zapíchli. GTA V mělo očividně plánovaná DLC (celý systém skillování najmutých pomocníků, nebo cena golfového hřiště docela jasně napovídala o tom, že tam ještě chybí nějaký obsah) a úplně to zařízli na úkor mikrotransakcí. RDR2 mělo singl o dost chduší (v zásadě jen jízda z bodu A do bodu B a střílení vln nepřátel) a zaměřilo se s píš na to dojení onlinu.

  Takže GTA VI už prostě nevěřím. Vůbec bych se nedivil, když by ta hra ani plnohodnotný singl neměla a bylo to víceméně integrované vše v online módu (story zpracované jako heisty) a plné paywallů a pay2win poplatků.

  Fakt dost pochybuji o tom, že se R* věnuje GTA singl kampani, tak jak třeba v pětce nebo čtyřce.

 • GTA 5 byl super, jen příběh mohl být 2x delší. Taky jízdní model je už od 4 nic moc. Trochu jezdící vysavače (podezírám konzole). Jinak pecka.

 • Asi tak. Ten jejich přístup ke hrám se změnil tak, že GTA VI bude asi první, na které se ani nebudu těšit, protože se úplně děsím, co z toho udělají.

 • Smrt

  Rockstar. Profesionální dojic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit