Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nojo, ROCKTAR * ten vi jak prodavat. *4* Na PC verzi je treba jeste pockat, nebyl uplne vyuzit potencial tech konzlovych a a... jeste tu budou ty slibovane DLC. *14*
  • Je to jednoduché, pokud půjde konzolová verze stále na odbyt, nemají sebemenší důvod oznamovat nebo dokonce připravovat PC verzi, z té pak vyždímou zbylé prachy až jim půjde rapidně dolů prodejnost konzolových. Čao
  • GTA V nikdy na PC nebude zmierte sa s tym...
  • GTA V je dobra no dal jsem z ani ranec ale stoji to za to a ze to neni na pc to je na chuja ale muzu va poradit poridte si konzoli jeste k pc a je to *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • já už chci GTA na PC!!!!
    • GTA na PC ale vyšlo již před 17 lety *8*
  • To je jednoduché. Najprv to vydali na konzole a všetci si to kúpili. Teraz čakajú až sa to prestane predávať na konzole a potom to vydajú vylepšené na PC (grafika, viac ludí na ulici a pod.) to im zaistí druhú vlnu ziskov a všetci budú spokojní.
    • S první částí textu máš pravdu, s tou druhou ne, vydaj to bohužel ve stylu portu z konzolí na PC, špatně optimalizované a vůbec nevylepšené, tak jak to dělají celou dobu, protože oni ví že toho pak na PC prodaj tak jako tak stejně dost, a namáhat se upravovat to, vylepšovat, pche, aby to pak zloději ukradli? To jim za to nestačí, hodí čistokrevnej port, a poperte se s tím.
  • Jinak čekám PC verzi GTA V do jara.
    • spíš až někdy v květnu, řekl bych
  • na borderlands si počkám na vitu
    • za co mám vlastně ty disliky?
  • Hlavne nech neznicia znacku Borderlands. Tych DLC je uz sice mnoho ale treba vediet kde je hranica a potom to uz nechat tak. Ziaden Borderland 3, 4, 5 ... Radsej nic a aspon sa bude na tu hru v dobrom spominat.
    • nekromant33
      Já v den vydání koupil borderlands 2 se season passem za cenu normální hry, zbytek mě krom psycha nezajímal (kterého jsem dokoupil za 3eura v akci). A zrovna obsah základní hry a obsah dlcček u týhle značky je dost v nepoměru vůči 4 mapám za 15euro

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit