Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To bude asi velkej LOWEND

  • Trochu si tu přihřeju polívčičku. Jsem strašně líný hledat relevantní informace :oops:

    Na PC hraju už málo, ale nedávno se mi pod ruku dostala zadarmo karta GTX 980 Windforce. 

    Asi půl roku se na ní prášilo na stole a pak jsem si říkal, že jí buď hodim do šuplíku nebo do Case - Case nakonec zvítězil a vystřídala letitou HD7870.


    A te´d k jádru pudla - umí ta GTX 980 Directx 12? po chvíli surfování na mě vyskočilo, že by snad měla zvládat dílčí funkce DX12. Od března 2019 snad i nově na Win7  (no jo, nesežerte mě :-D já když si zvyknu na nějakej OS, tak mi pak smrdí v PC dekádu, XPček jsem se zbavoval po dlouhém pláči až někdy v roce 2010-12 :-D)


    Předem díky za fundovaný názor na tuhle kartu, výkon u soudobých her a podporu Dx12 :Thumbs Up:

    • Podpora tam je, ale ne moc dobra, obecne u her casto dx 12 implementace dopadla nevalne (cest vyjimkam jako Sniper Elite 4, Shadow of the Tomb Raider a The Division 2) a tim, ze rada 9xx nezvlada ani ten Async compute, coz je jedna z primarnich featur dx12, vykonovy rozdil na tehle karte bude nevalny a u vetsiny her na tom budes mnohem hur jak s dx11.

      • TheSuffering

        Zrovna Division 2 v kombinaci s DX12 bych nezmiňoval, stačí mrknout na oficiální fórum, jak ta implementace ve skutečnosti funguje.

        • Ah tak to sorry, u teto hry jsem vychazel z vlastni zkusenosti :) 

      • ve win7 nema nic dx12


        ne, ze by to necemu zasadne vadilo

        • unicz

          WoWko.

          • ok, ale kdo hraje neco takovyho, to se ani nehraje, to se fetuje


            mechaniky tehle mmorpg je zalozeny na socialnim inzenyrstvi a pokusech vyvolat zavislost


            se divim, ze to microsoft podporuje, bych cekal, ze udela vse pro to, aby lidi presli na w10

        • ok, díky chlapi za info.

          Já bych se na to normálně vykašlal, ale jak se říká, darovanýmu koni na zuby nekoukej, tak jsem tam tu GTX980 dal.

          Co jsem tak chvíli zkoušel DCS, ARMA a Deus Ex Mankind Divided byly o dost svižnější a povolilo mi to víc "ultra" efektů v porovnání s HD 7870, takže se těch 5 minut práce asi vyplatilo :)


          Původně sem jí chtěl dát na poličku vedle GTX295 a GTX480 (jo a ještě se tam válí 9800 GT,  ATI 1950, Diamond Viper V550 a asi 3 další starý šunky)

  • StarejKokos

    Hrozna karta za tu cenu

  • Veny

    Mám GTX 1050 se 4GB VRAM. Paměť grafické karty je variabilní a mam dojem, že to neurčuje výrobce GK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit