Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju tahovky nesnaším deskove karetni hry. Co je tohle nejakej hybrid???? Tak ted nevim jestli je to dobry nebo blbost recenze se mi moc cist nechce *11*
  • Ok takze som to trochu hral a zda sa ze mnoho neli vsetky misie v kampani obsahuju TIME/TURN LIMIT!!! Tohle u takychto hier zo srdca neznasam a som sklamany ze o tom neni vobec rec v recenzi.
  • BoB.2
    *8* ať je to v češtině ať je to v češtině ať je to v češtině..............
    • nauč se anglicky nauč se anglicky nauč se anglicky nauč se anglicky...
      • nemel kraviny nemel kraviny nemel kraviny...
        • Core
          *1* *1* *1*
  • A kde mají ty Panzery pro PC ? Fantasy mne nezajímá jná chci Rommela
  • ---
    • A upravení pro neregistrovaného ani ihned po postnutí nefunguje, byť se to tvářilo, že možná jo :(
  • heh recenzia je super! Len nechapem to skore vzhladom k cene, opravdu len 6?? Podla textu recenzie som cakal najmenej 8+.
    Videl som niekde na youtube gameplay a animacie mi prisli ohromne pomale, je to naozaj tak?
    Dalej, map mozno neni dost ale kolko hodin bude trvat dohranie singleplayer kampane? (Povodny SupremeCommander mal tiez len okolo 5 map, 5!!! Kazda mi vsak zabrala 4-5 hodin)
    • Text recenze je zpocatku hodne pozitivni, protoze v zakladu to je skutecne dobra hra s jednoduchymi principy, ktera vas chytne, ale to jeji celkove zpracovani a hlavne chybejici multiplayer me zcela zasadne chybel. S nim by to bylo asi 7. Bez spojeni s ostatnimi hraci si tady clovek pripada divně a chybelo me vedomi, ze za taktikou soupere je lidska mysl. Při studiu karet a taktiky, ktere dá chvilku zabrat, bych mel o dost vetsi poteseni, kdybych mohl znalosti uplatnit proti lidskemu souperi. Pritom je tahle hra pro online hrani jako delana. Pokud vam pripadne multiplayer zbytecny, klidne si bod do hodnoceni prihodte.
      Jinak animace jsou pomale, ale jde je vypnout, coz jsem brzo udelal.
      • Dik, nicmene by bolo lepsie keby sly animacie urychlit a nie rovno vypnut.
        Podla recenzie to berem ze hra funguje nieco ako sach len s kartami?
        Pevne dany bojovnici(ktorych zrejme jde zakupit v kazdom tahu extra) ktorych je vsetkych vidno na mape - ziadna fog of war?
        Karty sa nahodne rozdavaju pocas boja?
        Prenasaju sa postavy medzi misiami v solo kampani alebo uplne staci danu misi vyhrat bez ohladu na straty?
        Aka je obtiaznost na najlahsej a normal urovni? IGN tvrdi ze 1 misia moze zabrat aj 4 hod. a save pocas nej je pry nanic lebo ak ste urobili 1 chybu(pred save), nevyhrate pokial nezacnete odznovu - mala az ziadna tolerancia chyb?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit