Přejít na výpis diskuzí

Guardians of the Galaxy - recenze 5. epizody

28.11.2017 19:08
Miloš Bohoněk 5 příspěvků

Úvod páté epizody s podtitulem Don’t Stop Believin’ je jedním slovem směšný. Začíná v baru, kam Peter Quill alias Star-Lords vyrazil s Rocketem, resp. Gamorou (záleží na tom, kdo se urazil na konci minulé epizody) zapíjet žal poté, co ho všichni ostatní parťáci opustili. Ještě, než ale do sebe vůbec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milos, prestan uz hrat priemerne hry a daj nam maraton Gothicu :-) alebo aspon retro Age of Empires *3*
    • cau, hej hraju ted G2 NOTR s těma novýma Návratama (Returning 2.0) - je to super, akorát těžký jako prase a místama až nehratelný. třeba teď jsem u Ravena v chrámu Adanose, chtěl bych ho zabít (jsem fire mage..) ale, když ho prokecnu a začne fight, sundá mě na dvě rány, ani nic nevycástím, a když na něj zaútočím bez prokecnutí, tak dostanu z dálky insta kill, sotva se ho dotknu. taky, pokud si předem vysummonuju třeba golema nebo démona, tak umře sám od sebe hned jak fight začne. docela gamebreaker. chápu, že kluci v Rusku chtěli, abysme si hru užili se vším všudy, ale tohle je trochu moc. z toho bych chtěl vidět gameplay, jak se s tím trápí taky někdo jinej *15*
      • to jsi dost daleko..ja mel problem dostat se do Khorinisu...navraty zni fajn, ale tady ta obtiznost je nelogicky prestrelena...neni to vyzva, neni to zabava...je to jenom a jenom frustrace...
  • zdravíme Miloše, zase jednou slezl ze skály *2*
    • ... z liány *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit