Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nestydate obslehnuti Skaveni z Warhammeru co k tomu dodat
  • je to strasny.. s temahle drapama a technologicky vyspele.. chce se me blinkat kam ty gw2 smerujou .. pritom gw1 byla bomba.. :(
    • ales.smutny
      Třeba mají drápy jen válečníci...nebo používají nástavce umožňující jemnou motorickou práci...nebo používají telekinetickou magii...nebo jsou prostě s drápy pořád obratní a manuálně zruční...;)
    • Proc by nemohli mit drapy a byt technologicky vyspeli? Poslechnou, nejsou voni tak trochu rasista?
      • Jezis vlastne mas pravdu, jsem to ale debil... technicky vyspeli jsou vlastne trpaslici... A z luku strileji usaty elfove, kruci prece nam sem nebudou tahat nejaky tydlencty... novoty. Smejdi jedny sikmovoky... *10*
  • access denied - pekne video, je problem jen u me?
    • sleepless
      Omluva za video, už je funkcní.
      • V pohode, se stane... A dokonce nikdo ani nenadaval... tak bud se vam ctenarstvo pomalu kultivuje, nebo to nikoho extra moc nezajimalo... Certvi co je horsi... :)
        • Cajk
          spíš druhá možnost:))
          • Tjn, ppritom je to nevetsi sance na slusne MMORG v pristich par letech... jinak souhlasim s tvym prispevkem nize,,, vetsina wowkaru at zusta¨ne kde je... :-)
    • ales.smutny
      Pardon, šotek se nám zahryzl do nějakého datového kabelu, přidána dočasná substituce.
    • není
  • Z týhle hry mám velice smíšené pocity. Vypadá hrozně monumentálně a epicky(a to nemyslím, jenom, že mě graficky neskutečně přitahuje (ano jak žena:D), ale stylem a těma gameplay videama. Ale.... Ne nutnost hrát s lidmi mě hrozně odrazuje...
    • Cajk
      Hrej wowko a ser na guild wars. To samé doporučuju ostatním. Snad tam nebudou návaly wow hráčů, to jen kazí zážitek..
    • Urug
      Podle mě budou sólaři vždy v nevýhodě.
      Jen je to zkrátka udělané tak aby si zahráli všichni a aby se ti nestalo, že si chceš zahrát a nemůžeš, protože zrovna není online nikdo ským bys chtěl hrát, nebo nemáš do party povolání, které bys zrovna potřeboval atp.
      Například můžeš se sám přidat k sundavání nějakého bosse, ale když budete už dva, tak protože se tam mají ty odměny počítat ze všeho možného včetně např. DMG, tak budete mít tu odměnu větší, poněvadž nebudete dávat 2x tolik DMG co jeden, ale třeba 3x tolik poněvač se nabafujete nebo budete kombinovat skilly a podobně.
      Stejně tak je pravděpodobnější, že toho bosse vyndá organizovaná parta, než sedm sólařů.
    • I MMORPG se daji hrat jako singlplayer, pripadne jako uzky multak s par lidma, ktere dobre znas...
      • Ale hraju MMORPG, protože chci kolem sebe vidět hráče. Není nic horšího než opuštěné lokace.. Chci se zúčastnit velkých raidů. Ne malých. Tohle mi chybí.
        • Hehe jasne, ja z toho tveho prispevku, pochopil, ze te prave odrazuje to, ze bys musel hrat s lidma .-)))
          V tomhle by problem byt nemel, uz to neni reseny jako jednicka s instancema...
        • Niekde som sa dočítal že už v dvojke by to malo byt ako v inych MMORPG tj aj mimo miest budeš stretávať ludí a ich účasť pri questoch bude viac ako nutná
  • Hmmm krucis tohle je moje posledni nadeje na slusne MMORPG... jestli i tohle zklame, tak snad zacnu hrat farmvile... SKoda, ze nejede ten trailer v clanku... pohledam ho jinde...
  • Urug
    Škoda, že se tu neobjevilo info o odhalení nového aprílového povolání Commando.
    No kdo by měl zájem může se na to dodatečně juknout tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=KR2Esy83MQ0
  • nevite,kdy to vyjde?vim ze asi 2011,ale neco presnejsiho by nebylo?
    • Bohužel je datum vydání hry stále ve hvězdách :(
    • Urug
      nebylo, ani vývojáři to nevědí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit