Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Jótuni? TO mi připomíná komiks Thor. Jsou to ti samí nebo je to pouze shoda názvu?:)
    • sankuri
      To bude tim ze ten nazev pochazi ze severske mytologie, ovsem pokud ses ucil dejepisu z komiksu..:-)
      • Veskoslav
        Samozřejmně, že vím, že se to týká severské mytologie, ze které vychází Thor:)
  • sankuri
    Jen abych to upresnil:
    - GW2 nebude mit PvP a PvE servery. PvE svet bude oddelen a nebude tam dovolenena zadna forma PvP
    - PvP se bude odehravat ve forme esport turnaju na zvlastnich mapach + bude k dispozici WvWvW - masivni bitvy (500+ hracu) trech serveru v otevrene zone plne hradu, campu atd. Hlavni deviza bude (mimo jine) kompletne znicitelne prostredi. (Vice se dozvime zitra kdy konecne zverejni podrobne informace)
    - V PvE je kladen obrovsky duraz na spolupraci, ano hru si clovek muze projit solo ale veskere mechaniky, jako napr. zadne vykradani lootu nebo expu + dynamicke eventy misto questu nahravaji maximalni spolupraci.
  • sakra toto mala byt reakcia na prvy komentar :(
  • Jak to bude s těma bonusama pro lidi co maj Eye of the North?
    • http://guildwars2.cz/hrani/hall-of-monuments/
      • Dík.
        GW už sem dost dlouho nehrál tak si skoro nic nepamatuju
  • Pri pohlade na obrazok ma prve napadlo "pokracovanie planescape torments" - az tak napadne pripomina postavicka "Nameless one". Tak nie, skoda.
    • PreidaQ
      Tak to mě teda nenapadlo ani trochu *7* .
  • Chci se zeptat, má v GW šanci i čistě PvE hráč? Každý mi vždycky říkal, že GW byla vždy hlavně o PvP, jak to tedy je? Jsou tam klasické PvE a PvP servery, nebo prostě na každém serveru jsou nějaké warfronty nebo prostě všude open PvP?
    • Knifer
      PvP je na stejném serveru jelikož celá hra je jeden velký server jen je odděleno od PvE.
      A ano jako čistě PvE hráč si tu hru taky užiješ GW1 má skvělou příběhovou kampaň
    • pvp je oddělené od pve složky, chodí se na určená místa, na GW2 je dobré, že hru si můžeš projít kompletně sám
      • Od kdy je hraní MMO hry solo výhoda.
        • nepíšu, že je to výhodné, jen že je to dobré, když někdy chci v klidu zasolovat, můžu jít na bosse ve světě i sám, protože tam budou i další lidi, kteří ti nic neukradnou a dostaneš odměnu tak jako tak
        • Ten typek nevie o com hovori... Ano, nemusis zakladat party (len do dungeonov) ale inak nerobis nic sam, kvoli systemu eventov kde sa spojujes so vsetkymi hracmi, ktori su v danej lokacii a spoločne sa snazite uspiet.
      • Díky, tak úplně sám, to zas ne, komunita je potřeba, ikdyž občas má člověk své dny *1* Spíš mi šlo o to, že já opravdu PvP neholduji, tak jsem chtěl vědět, zda má tahle hra pro mě smysl, protože první díl jsem nehrál, ale co tak občas sleduji videa z dvojky, tak mě to hodně láká.
        • mně se líbí, že ty dynamické questy se tam opakují pro všechny v okolí, to mi u jiných her chybělo, abych si mohl znovu zahrát dobrý Q, který mě bavil a byl dobrý
  • Knifer
    Zajímalo by mě jeli bude Games.tiscali pozváno do Únorových testu, docela bych ocenil nějaké zážitky,postřehy atd. z hraní
  • Pěkné vidět taky na stránkách, novinky o GW2
  • Takze po mem vcerejsim nalehani na cokoli o GW2 bylo vyslyseno :D
    • ales.smutny
      Prosím? Když se podíváte do archivu článků, tak o GW2 jsme toho psali celkem dost, pamatuju, že tyhle tematické články o rasách jsem jen já sám dělal asi tři.....
      • Dyt na to nenarazim, jen uz jsem potreboval jakykoliv NOVY informace o GW2, ted bylo docela informacni sucho i ze strany vyvojaru. Vy aspon pisete o GW2 nejcasteji.
        • ales.smutny
          Aha, jasny, pardon, ja uz vsechno vidim jako vycitku, ze ingorujeme GW 2 ;))
          • Ne ne, to ani v nejmensim, dyt jsem i vcera slysel, ze jsi hral GW1 a bylo super, prece bych nemohl neco namitat proti GW hraci :D
  • Az tato hra vyjde, tak SWTOR bude muset prejit na free2play. :)
    • Cahir
      Trapnýýý.
      • MrSanta
        Tak co, Cahir, už jsi pořídil SW:TOR, nebo ještě váháš?
    • neni GW1 zadara, aby to nekdo hral ?
      • sankuri
        GW1 se prodalo 7 milionu kopii jen tak mimochodem:-)
      • Knifer
        Úplně zadara není musíš koupit krabici a hraný je to popřát dost
      • no a taky hralo a hraje dost lidi, i kdyz je pravda ze po tech letech uz to neni takovy, jako to byvalo, ale to je u kazdyho MMO, kde uz nejsou ani novy datadisky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit