Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Samozřejmně, že vím, že se to týká severské mytologie, ze které vychází Thor:)
  • MrSanta
    Tak co, Cahir, už jsi pořídil SW:TOR, nebo ještě váháš?
  • sankuri
    To bude tim ze ten nazev pochazi ze severske mytologie, ovsem pokud ses ucil dejepisu z komiksu..:-)
  • Veskoslav
    Jótuni? TO mi připomíná komiks Thor. Jsou to ti samí nebo je to pouze shoda názvu?:)
  • sankuri
    GW1 se prodalo 7 milionu kopii jen tak mimochodem:-)
  • sankuri
    Jen abych to upresnil:
    - GW2 nebude mit PvP a PvE servery. PvE svet bude oddelen a nebude tam dovolenena zadna forma PvP
    - PvP se bude odehravat ve forme esport turnaju na zvlastnich mapach + bude k dispozici WvWvW - masivni bitvy (500+ hracu) trech serveru v otevrene zone plne hradu, campu atd. Hlavni deviza bude (mimo jine) kompletne znicitelne prostredi. (Vice se dozvime zitra kdy konecne zverejni podrobne informace)
    - V PvE je kladen obrovsky duraz na spolupraci, ano hru si clovek muze projit solo ale veskere mechaniky, jako napr. zadne vykradani lootu nebo expu + dynamicke eventy misto questu nahravaji maximalni spolupraci.
  • PreidaQ
    Tak to mě teda nenapadlo ani trochu *7* .
  • nepíšu, že je to výhodné, jen že je to dobré, když někdy chci v klidu zasolovat, můžu jít na bosse ve světě i sám, protože tam budou i další lidi, kteří ti nic neukradnou a dostaneš odměnu tak jako tak
  • Ten typek nevie o com hovori... Ano, nemusis zakladat party (len do dungeonov) ale inak nerobis nic sam, kvoli systemu eventov kde sa spojujes so vsetkymi hracmi, ktori su v danej lokacii a spoločne sa snazite uspiet.
  • Od kdy je hraní MMO hry solo výhoda.
  • sakra toto mala byt reakcia na prvy komentar :(
  • Cahir
    Trapnýýý.
  • Dík.
    GW už sem dost dlouho nehrál tak si skoro nic nepamatuju
  • http://guildwars2.cz/hrani/hall-of-monuments/
  • Jak to bude s těma bonusama pro lidi co maj Eye of the North?
  • mně se líbí, že ty dynamické questy se tam opakují pro všechny v okolí, to mi u jiných her chybělo, abych si mohl znovu zahrát dobrý Q, který mě bavil a byl dobrý
  • Ne ne, to ani v nejmensim, dyt jsem i vcera slysel, ze jsi hral GW1 a bylo super, prece bych nemohl neco namitat proti GW hraci :D
  • Pri pohlade na obrazok ma prve napadlo "pokracovanie planescape torments" - az tak napadne pripomina postavicka "Nameless one". Tak nie, skoda.
  • ales.smutny
    Aha, jasny, pardon, ja uz vsechno vidim jako vycitku, ze ingorujeme GW 2 ;))
  • Díky, tak úplně sám, to zas ne, komunita je potřeba, ikdyž občas má člověk své dny *1* Spíš mi šlo o to, že já opravdu PvP neholduji, tak jsem chtěl vědět, zda má tahle hra pro mě smysl, protože první díl jsem nehrál, ale co tak občas sleduji videa z dvojky, tak mě to hodně láká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit