Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechali jak můžete vubec srovnávat wow a GW to nedává žádný smysl hrál sem wara 7 a sam musím uznat ze po zkušenosti s GW jak 1 tak 2 kterou nyní hraju tak co se tyče instanci atd. Pro me GW představuje lepší možnost jelikož nebo to typ musím chodit last bosse jinak mi nic nepada ^^ dostaneš truhlicku bagl atd a jdeš se modlit :D opakování world eventu není zle kde jinde člověk udělá karmu < wow nebylo špatné ale prakticky s full gearem atd sbirate tak maximálně played time nebo chodite rozdávat Ik lowkam ale to je jedno kazdymu sedí jiný MMO ale bránit nebudu ani jednu hru kazda ma své + a - a lidi co soudí jiné hry podle druhých jsou velice divni berte to tak je to jen hra a kazdymu šedi něco jiného . peace
  • zdravým doufám že někdo byl podobně hloupej jak já zkoušel sem nastavení a dal sem full screen na max velikost od té doby jak hru zapnu píše to"OUT OF RANGE" monitor je celej tmavej a opravdu netušim jak z toho ven začal sem hrát včera a opravdu sem nasebe naštván předem díky za info *16*
  • v predchodzom prispevku autor pise o nude po 2 mesiacoch a dosiahnutom maximalnom leveli (80). Mna hra vydrzala bavit viac nez tristvrte roka, pretoze po dosiahnuti 80 levelu som sa namotal na k tomu urcene lakadlo - ziskanie legendarnej zbrane. To zaberie mesiace. Momentalne mam 2 legendary a v polke dosahovania tretej ma to prestalo bavit :) . Záver: je tam jednoznacne zabava na viac mesiacov ako len na 2
  • Tolik inovací a novejch věcí oproti jiným mmo a stejně to nepomohlo, gw1 to nepřekonalo, spíše co nejvíc zjednodušilo aby se to zpřístupnilo každýmu blbcovi, po 2 měsících a 80ce nuda..
  • Zajímavé nové info, vypadá to že se Arenanet bude snažit o hru pěkně starat, typoval bych, už podle obrázku, že první "holliday" event bude na halloween, podzimní prázdniny.

    https://www.guildwars2.com/en/news/colin-johanson-outlines-guild-wars-2-live-game-development/?utm_source=client
  • co me vazne stve je pocet exploitu v dungeonech a mnozstvi hracu kteri to zneuzivaji, kvuli tomu jsem prestal hrat tsw a ted to potkam zde *13*
    jeste bych chapal ze nekdo podvadi na danich ale podvadet pri hre kterou hraju pro zabavu?
  • heh 9 .. a to jen proto ze autor neumi napsat deset !
  • Měli by s těmi bugy něco rychle začít něco dělat, nebo dopadnou jako Warhammer. To byla mnohem lepší hra a jak dopadla...
    Půl roku nebo rok čekat až přidají do hry to co naslibovali. že bude od začátku, moc lidí nebude.
    Těšil jsem se na WvWvW, ale je to stejné jako všude. Zerg bere vše.
    Z sPVP chtěli mít eSPORT, ale to taky zatím vypadá bledě.
    Slavné srdíčkové questy bez npc s vykřičníkem nad hlavou byla taky lež. Jsou steně stupidní jako v ostatnich hrách, ale npc má místo vykřičníku fialový trojúhelník.
    Ve hře chybí obyčejné věci jako souboj 1v1 a emotiony musím psát do chatu jako před 10ti lety.
    Ten skvělý výběr skinů armorů je další lež. Pár skinů (většinou hnusných) a desítky barviček. Oproti jiným hrám fakt bída.
    Peněz nelituji, pár týdnů jsem se bavil. Teď se však porozhlédnu se po nějakém pořádném MMORPG (WoW ne, z té grafiky me bolí oči)
    http://i.imgur.com/paFTL.jpg
    • Je to přesně tak. Skoro tři týdny jsem se celkem královsky bavil a nekriticky tomu v duchu dával desítku jasnou. Po pár týdnech si človek začal všímat a třeba najednou jsem si uvědomil, že se sice bili v prsa jak tam není de facto žádnej grind typu zabij 20 vepříků - takhle přímo sice ne, ale netušil jsem, že místo toho zabiju půl milionu kentaurů. A jedna věc, neumím to vysvětlit, ale přestože jsou tu eventy, které by logicky měly více zapadnout do celého světa a být jeho součástí, na mě mnohdy působí nějak rušivě, jakože naplánovaně. To třeba v Lotru, wowku atd. kde jsou klasické questy mě nikdy nepřišlo a vnímal jsem to mnohem lépe. Mno zkusím to zas za pár měsíců, třeba se to někam pohne. Jak někdo tady hezky napsal - gw je jako pes převlečený za králíka, který ale bohužel usilovně štěká *1*
    • souboj 1v1 je nejvetsi kravina vubec, nechápu lidi co cely den spamují duely treba ve wow když hraci hordy jen delali duely a ignorovali alianci co pobihala kolem pred orgrimmarem
    • Mě to baví, jsem spokojený. GW 1 jsem hrál 5 let a pořád mě neskutečně bavil...

      Ad. L2 a podobné hry... Já nevím, ale asi jsem zastánce těhle srdíček apod. než zabíjení miliardy mobů.. Nedávno jsem na ofiku pustil L2 kde jsem měl 87 lvl feoh wizarda a říkal sem si že si něco jen tak ze srandy udělám.. Jediná možnost která šla dělat je daily quest, tedy lokace kde seřežu v partě 60 nějakejch slepic... Pak instance Harnak, kde 1% do levelu trvá asi 4 hodiny.. Parádní hra, opravdu...
    • Mohl jsi uvést příklad nějakých bugů. co to hraji, tak jsem zatím narazil jen na jeden v osobním questu, ale nic zásadního.
      Takže vůbec nechápu jak tu všichni nadávají, že je to zabugovany.

      Emotikony - tak se musí psát no a co. stejně je nikdo nepoužívá. (osobní průzkum z mmorpg, který jsem hrál)

      Questy - však tam nikdo nechce 10 jablek jako v jiných MMORPG :) takže jaká pak lež :)

      PvP 1vs1 - jo tohle by bodlo.
      • Tak například je dost nepříjemné, že ve WvWvW velice často vidím enemy až když jsem mrtev.
        Že se mi uprostřed pvp před keepou objeví na několik sekund loadovaci obrazovka = smrt.
        Že týden není přístupný dungeon nutný k osobnímu questu. Bugnutých eventů, skill pointů, osobních questů je taky dost. Vývojáři o tom vědí a prý to budou řešit, ale řešit to měli před spuštěním. Jiná takhle zabugovaná hra (třeba single), by tu 9/10 asi nedostala
        • Wowko bylo při startu daleko vic zabugované a nešlo tam skoro nic ... každá hra má svůj začátek
        • Ta loadovaci obrazovka neni chyba Anetu ale bud sbalím kompen nebo špatným připojením netu se mi nic podobného nestalo a to tam mam nahráno několik desítek hodin
    • Naprosto souhlasím. GW2 zatím bohužel není určené pro dlouhodobé hraní. Podle mě expení mělo býl o mnoho pomalejší a chybí dlouhodobější end game. A ty armory, to opravdu není nic hezkého. Jenomže co dneska hrát. Evropská Tera je oničem, Secret World mě taky moc nechytnul a slíbil jsem si, že WoW ani Lineage 2 už nikdy nepustím, že je čas na něco nového. Asi nezbývá než čekat *4*
      • castecne souhlasím ale ty armory se mi libi, da se vybrat. vem si co muzes delat ve wowku na konecnem levelu, jeden raid tydne a pvp. To neni zas tak mnoho. Tady na max levelu muzes delat všechno protože diky scalingu nejsou lokace s nizsim levelem prilis lehky.
        Zatim nemam max level ale kdyz ho dosahnu tak se budu snazit udelat legendarni zbran a to je nadlouho.
      • Tohle jsem si myslel i o jedničce když jsem ji začal hrát při vydání hry.. A nakonec to dopadlo tak že i po pěti letech jsem se tam rád vracel.
  • Jsem lvl 52, odehrano cca 80 hodin a nestalo se mi, ze bych se nudil. Hra porad prekvapuje. Vcera jsem obejvil kouzlo PvP a jsem nadsenej. Takhle vyvazeny a promakany PvP se jen tak nevidi. Bomba, pro mě klidně 10/10 !
    • Jo já sem byl na lvl 52 taky ještě vodvařenej *15*
      • skoda tešil jsem se ze si prectu 28 novych komentu ke hre misto toho je to samy spam
  • Uvazoval nekdo nad tim, ze hra bude za rok/pul roku vypadat uplne jinak? Podivejte se na Wow kdyz vyslo a na wow ted.. :) Autori tam muzou plno veci pridat/ubrat/vylepsit. Sami nekde rekli ze budou hru updatovat podle ohlasu hracu co jim nejvic chybi.
    • LOBO: Další +1
      • aka další cocksucking *15*
        • Jsi určitě moudrý a krásny, proto vymysli něco co mě pobaví a třeba i urazí, zatím jsi fakt amatér.. *5*
          • netřeba.. už jsem se na tobě vyřádil dost, viz. tvoje stálá potřeba mi odepisovat
            • krátím si čas v práci :)
    • Jsi spatny troll, nemas psat jinam sve umysly s trollingem.. *1*
      • To nic ale nemeni na faktu ze jsi amatersky troll *1*
        • Still trolling u *2*
          • Uff...další kindršajse, co si myslí, že je zajímavý, když píše anglicky...To si prosimtě nech zejtra do třídy...třeba na to sbalíš nějakou holku ze 4.C
            • >mad, že neumí anglicky
          • Se mnou to ale nic nedělá :))
            • >burning rage of a thousand suns
      • sem necekal ze to tu jeste nekdo cte.. dyt je to uz na ja nevim jaky strance
        • To víš, je vidět, že o GW je zájem, ne jak o tru sračku WOW
          • Jo no, to je hroznej zájem, když pár fanboyů a pár trollů leze do komentů. O proti tomu se fakt může jít WoWko s těma milionama platících uživatelů zahrabat. *1* *1*
            • Jo no.. já nevim proč už to dávno neodpískaj, už samotnej fakt že ho hraje víc lidí než GW2 a ještě za to platěj měsíčně je známka totálního bankrotu, fakt že jo. *1* *1*
            • Hehe...no jo no....WoW se s těma milionama platících debilů může jít opravdu zahrabat, pač GW je zcela zdarma.
            • Tak to já zase jo. Třeba GW2. WoWko nehraju a ani nehodlám.
            • WoW je na mě moc dobrá hra... Navíc na mém PC nehraji graficky hnusné hry
          • +1 *2*
    • to snad ne, doufam že nebudou updatovat hru podle ohlasu hracu wow, kteri prilezitostne zapli gw. doufam ze bude nejaky filtr a na forum budou moct prispivat jen hrači kteri dosahli lvl 80 nebo vice
      • Tvoje sebenadřazené elitářství smrdí. Lépe bys seděl na SWtOR fórech.
        • Na každym fanbase nebo oficiálním fóru jsou elitní fanboys, který tě sežerou pokud nejsi taky. *15*
          • A ty jsi co za hovado?
            • Já? Já jsem hovado! A ty?
          • It can't be herped.
            • Kazišuku.. ale je to důkaz že jsi jeden z nich. *3*
            • Pff, stejne te poznam ... (mam tam avatara-deadpoola.) *15*
            • a sem z toho tak excited ze sem zapomnel psat s diakritikou
            • also sem se rozhodl ze zacnu trollit cesky fanforum gw2 protoze ty fanboys tam sou fakt k popukani...
        • co to meleš ja nemluvím o sobe ani nemam lvl 80, jen nechci aby menili design hry kvuli kadejakym nobum a nakonec to skončí jako wowko
          • Aha. Takze mmo hry jsou jen pro zavislaky co u toho sedi 10 hod denne a pro ktere je max lvl vsim? Ostatni,co si hru uzivaji po svem,nemaji narok?
          • zatim nejsou schopni opravit ani bugy kterych je tam hromada, takze nestresuj s tim ze by z toho udelali Wow.V2.0 :))) Asi jeste dospavaji kocovinu po chlastačce při vydání hry.. *1*
        • Obecně mi na forech bioware her přišlo, že když neznáš každej prd z universa, tak seš podřadnej a tvoje existence je plýtvání kyslíku na tomto bioware světě. Cítil jsem se tam jak čůráák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit