Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč existuje early acces? protože je o to zájem, je to tak jednoduche. drive to nebylo protože nebyl (tak rozširen) internet ani digitalni distribuce.
    ja ty lidi chápu proste chteji hrat už ted a nevadi jim že hra není hotova na 100%, navic na ks maji čanci i kecat do vyvoje. každopadne ja cekal diskuzi o hre a ne tohle zase o ničem. early acces rozhodne neni neco co nejak kazi herni prumysl imo
    • eStar
      Early access nekazí herní průmysl, co ho ovšem kazí je nulová zodpovědnost vývojářů kteří z něj již peníze vybrali(nebo z kickstarteru). Zájem ve světě je i o různé podvodné produkty, například pyramidové hry, kdyby zájem nebyl tak to podvodníci nezkouší.
    • o heroin je taky zájem
      • Jack1947
        Perník taky no.
        • deridon
          ještě, aby ne.. http://i.mimibazar.cz/h/bc/10/100128/09/j71300.jpg
  • Jack1947
    Early access? jen (většinou) argument proč už ta hra nikdy třeba nebude hotová. *3*
  • puvodne jsem si myslel když jsem na to zbezne koukal že je to 2d ted jsem prekvapenej že je to 3d nebo to hodne dobre zamaskovali
  • eStar
    Vypadá to pěkně, ale počkám až to bude hotové. Do dalšího early accessu investovat nehodlám.
  • Já tedy osobně nechápu neustálou kritiku předběžného přístupu do hry. Když se kouknu například na Steam, většina takových her se pohybuje do patnácti euro, což není žádná pálka, za kterou by si člověk měl rvát hlavu, když by nakonec nesklidila požadované předpoklady. Navíc, člověk je na možná rizika upozorněn. Taky bych řekl, že to docela pomůže s vývojem, ať už ohlasy od komunity nebo finance. Navíc, spousta her je docela solidně hratelná už v takové fázi, krásný příklad je třeba Prison Architect. U velkých titulů to tak dneska už funguje taky, když spousta her nabízí k předobjednávce i přístup do bety a podobně. Když to někomu vadí, nikdo přeci nikoho nenutí si takové hry pořizovat, no ne? :)
    • Tak ono na tom nejhorší je že je to zneužitelné a zneužívané. Prostě jedni vývojáři z toho dělají cirkus a jiní to zas berou poctivě, ale reputaci kazí negativa. Já jsem proti z čistě z pár důvodů. Mnoho her to prostě nepotřebuje a cpe se na trh s nedokončenou hrou už jen aby to vydělávalo. Poté tyto hru budují na slibech, které nemusí být ve výsledku splněny. Naposledy si z platících zákazníků dělají quality assurance. Jsem pro v případě, že hra potřebuje dofinancovat před vývojem, jinak nevidím důvod, proč hru vydávat v době vývoje, místo toho aby pořádně dodělali práci a pak chtěli peníze. Za barák taky neplatíte dokud vám ho nedostaví.
    • Ono to vzasade neni spatne, ale dava to moznost tu hru vyvijet desne dlouho nez nezkonci finance a posledni build se neoznaci jako final. Mnohem radsi bych byl, kdyby radsi vydali demo a za par mesicu tu hru prodavali. Pripadne jesti chtej mit uzavreny betatest, tak by ta hra mela byt opravdu ve stadii beta a ne, jak to casto byva, v early alfa verzi.
    • Já ti rozumim, dávat 15 ojro za kus nevyladěnýho kódu kterej každejch pět minut spadne a když už to chvíli běží tak hráč (tester) stejně nemá co dělat, protože ve "hře" zatím není moc co dělat. To já si běžně takhle kupuju bagety, kdy mi prodavač slíbí že mi příští měsíc pošle šunku a přepříští měsíc dodá vajíčko.
      • Tak spousta tříáčkových her, obzlášť těch, co jsou založeny na online systému na tom není o moc lépe. A to stojí třikrát tolik a projdou si betatestem.
      • MidnighT91
        Jo a vždicky mají tahle geniální přirovnání... *11*
    • tomocz
      Vskutku, je zajímavý, že nikdo nenadává například na v podstatě early acces pro Star Citizen či Elite:Dangerous... přitom tam to stojí mnohonásobně víc, než 15E. Jasný, jsou to hry od známých tvůrců, ale i tam se může něco solidně poondit, jako ve všem.
    • MidnighT91
      Radši tu o tom nemluv, jak jsem se přesvědčil sám tak tu lidi early access a Kickstarter považujou za konspiraci mířenou proti lidské rase ve stylu 11.září. Vymyslela je britská královna aby okradla lidi o všechny jejich úspory na důchod...
      • No spíš takový lidi maj jen všech pohromadě a nevychovaly je fejsbukový hry ale starý poctivý pařby.
        • MidnighT91
          90% Early access her má k těm starejm pařbám blíž než cokoli co má podle prodejce hodnotu 1200kč...
          • eStar
            To je sice možný, ale early access by si tenkrát nikdo nedovolil.
            • Ristoro
              To je pravda. Kdysi se hra udělala, vydala se demoverze a byla prostě hotová. Dneska existují výmluvy v podobě early access, pre-alpha, alpha, beta, atd...
            • No a dneska frčí hry za 50 euro a za stejnou částku DLC Season Pass
  • Další early access? Díky nechci, jdu si radši zahrát nějakou hotovou hru..
    • MidnighT91
      Jdi, Můžeš si zahrát třeba kompletně hotovej Battlefield 4...
      • On ale říkal, že už nechce žádnou early access hru. Neumíš číst?
        • on tím chtěl říci, že i "kompletně hotovej BF4" je stejně zabugovanej a nedokonalej jako hra v early access... musíš číst mezi řádky, hňupe
          • Asi by sis měl změnit nick na blesk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit