Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    Ja som autisticky vykradac bank. Prepacte ale ak ma chytite, nemozem za to. Ak ma nechytite, uzivam si peniaze. To co je zas za mega blbost?

  • MalyZeli

    Check...mate!

  • Carnage666

    Viděl jsem video kde něco vyprávěl a přišel mi úplně normální. Když je schopný chodit do práce a dokonce tam krást a prodávat pak zboží na netu myslím si že je schopnej podstoupit i soud. 

    • nightborne

      Co co krást v práci, nepleteš si ho s tim exotem, co možná dostane katr za ten leak starfieldu? Nebo mi něco uniklo =D?

      • Carnage666

        Ježíš ajo, už sem z toho Starfieldu zblblej 😅 tak to pardon. Ale ten určitě bude taky prohlášen za autistu. 😁

  • Jevo83

    Pokial ma ten chalan autizmus, tak ho sud naozaj nemohol uznat vinnym.  Autisti sa vyznacuju tym, ze si vytvoria nejaky svoj model spravania a potom v nom idu, bez ohladu na nasledky. 

    Okrem toho autizmus je oficialne uznana dusevna porucha a tym padom sud ani nemal na vyber, typek nie je trestne zodpovedny...

    Je to asi aj celkom jedinecny pripad, na ktory pravne systemy nie su pripravene.

    • Psychotic

      Ale hloupost, autismus neznamená automaticky nesvéprávnost.

      A upřímně, pokud rozumí světu dostatečně na to, aby mohl efektivně podplácet, vydírat a podvádět za pomoci sociálního inženýrství, dost pochybuju, že by byl neschopný chápat své jednání nebo podstoupit soud.

      Neviděl jsem jeho ani soudní spis, takže nemůžu nic tvrdit s jistotou, ale spíš bude na vině to, jak v Británii už pomalu každého druhého diagnostikují s nějakou mentální chorobou a vše okolo nich se zveličuje. Soud nemá na výběr než respektovat názor "znalce".

      • Psychotic

        Pokud tedy většinu práce neudělal jeho spolupachatel.

        • nightborne

          Minimálně při tý poslední sadě útoků (Uber, Rockstar), který provedl z toho hotelu, byl podle všeho sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit