Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZOLLINO

    Ja som autisticky vykradac bank. Prepacte ale ak ma chytite, nemozem za to. Ak ma nechytite, uzivam si peniaze. To co je zas za mega blbost?

  • MalyZeli

    Check...mate!

  • Carnage666

    Ježíš ajo, už sem z toho Starfieldu zblblej 😅 tak to pardon. Ale ten určitě bude taky prohlášen za autistu. 😁

  • nightborne

    Co co krást v práci, nepleteš si ho s tim exotem, co možná dostane katr za ten leak starfieldu? Nebo mi něco uniklo =D?

  • nightborne

    Minimálně při tý poslední sadě útoků (Uber, Rockstar), který provedl z toho hotelu, byl podle všeho sám.

  • Psychotic

    Pokud tedy většinu práce neudělal jeho spolupachatel.

  • Carnage666

    Viděl jsem video kde něco vyprávěl a přišel mi úplně normální. Když je schopný chodit do práce a dokonce tam krást a prodávat pak zboží na netu myslím si že je schopnej podstoupit i soud. 

  • Psychotic

    Ale hloupost, autismus neznamená automaticky nesvéprávnost.

    A upřímně, pokud rozumí světu dostatečně na to, aby mohl efektivně podplácet, vydírat a podvádět za pomoci sociálního inženýrství, dost pochybuju, že by byl neschopný chápat své jednání nebo podstoupit soud.

    Neviděl jsem jeho ani soudní spis, takže nemůžu nic tvrdit s jistotou, ale spíš bude na vině to, jak v Británii už pomalu každého druhého diagnostikují s nějakou mentální chorobou a vše okolo nich se zveličuje. Soud nemá na výběr než respektovat názor "znalce".

  • Jevo83

    Pokial ma ten chalan autizmus, tak ho sud naozaj nemohol uznat vinnym.  Autisti sa vyznacuju tym, ze si vytvoria nejaky svoj model spravania a potom v nom idu, bez ohladu na nasledky. 

    Okrem toho autizmus je oficialne uznana dusevna porucha a tym padom sud ani nemal na vyber, typek nie je trestne zodpovedny...

    Je to asi aj celkom jedinecny pripad, na ktory pravne systemy nie su pripravene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit