Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shania
    mobilní je zdarma a normální prodávají za výrobní náklady nebo dokonce s malou ztrátou...
  • Že by fake kampaň kvůli koupi authentificatoru ? *12*
  • More nedělej já nekradol *16*
  • No to s největší pravděpodobností zcela určitě ano pán detektiv bude asi vědma :D
  • Company of Heroes na obrázku a ani slovo o Skyrimu. Tak tohle není trol diskuzní. *1*
  • Hackersky boh možno nie, ale taký Žigo Lakatoš ťa len raz navštívi a už si to pc užijú jeho Sandokani, Esmeraldy a Šeherezady.
  • mno s tym autentikatorom to moze byt marketingova masaz :] stoji to dost a mozno nas blizzard taha za nos, ked uz dnes su dost na peniaze
  • haha to je dobre
  • Psát že hrači v evropě se nemusejí bát je hodně nezodpovědné!!! K hacku mělo dojít o vikendu s ven se to dostalo až teď. A ještě ani neví co vše bylo prolomeno.

    S největší pravděpodobností ale k uniku došlo i diky něakému zaměstnanci!!!
  • PS3Hrac
    Nokii 3310 *1*
  • trolo
    moj offline PC neprelomi ani hackersky boh
  • "Kyberpriestor je nová zbraň v rukách teroristov. Stal sa z neho inkubátor nenávisti a terorizmu." Rabín Abraham Cooper
    LEVEL 113 květen 2004
  • autobusar
    Ak my niekto ukradne ucet mojho milovaneho SC 2 kvoli ktoremu som pracoval 2 nocne smeny , tak prestanem byt slusny na dochodcov co si pytaju listok za 3 koruny.
  • kdyby ho poslali, tak by si každej myslel, že je to fišink :D
  • tak já tam mám jen D3 a žádný tuny prachů / předmětů / goldu, vlastně jen jednu slabší postavu, takže tam by si hoši asi moc nenakradli...
  • Neni to o casu, ale spis o tom jak moc je to prestizni a zda to za neco stoji.
    Kdyz budes mit jedinecne kodovani, ktere ma v sobe chybu a hacker by ji mohl vyuzit, tak se ani nebude namahat pokud to neni dostatecne prestizni a hacknute informace nemaji zadnou cenu a nejsou ani popularni.
  • A že by se ti vocasové z Blizzardu obtěžovali poslat aspoň email?
  • Phillios191
    Nic... vše je jen otázkou času
  • někde jsem zachytil že mobile app nemá takovou integritu jako ten fyzickej, kdyžtak se po tom podívej, já bych nic nenechával náhodě.
  • Já říkal, že se zvedne tlak na battle.net *7*
    Ale alespoň jde vidět, že k ochraně někdo přistupuje správně, viď SONY? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit