Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Ten, co tvořil nadpis by asi měl jít ze sluníčka....Myslím, že Overwatch má do Borderlands daleko.
    • Ty abys hned nechytracil..myslim ze to je tak evidentni ze to brzy opravi sami aniz bys jim to musel okamzite pripominat..
      • už to bude hodina
  • Pomalu 3 a půl hodiny a nadpis pořád španě... Chápu, že je víkend, ale to nikdo z redaktorů se ani jednou nekouknul na web?
    • Veskoslav
      V pondělí to opraví.
  • Pořád to neopravili...
  • Mě to přijde spíš jako test ze znalosti marketingových materiálů. Opravdu si někdo pamatuje názvy všech DLC a co v kterém přesně bylo?
    • Veny
      Určitě lépe, než na jakém enginu hra běží...
      • tak ten sem nahodou vedel *1*
      • Nebo pod jakým marketingovým názvem vyšla hra na konzoli.

        Ten engin je v úvodních reklamách. Neříkej, že je přeskakuješ, aby tě pak nežalovali za ušlý zisk *1*
  • Oni byly jeste jiny dily nez jedna a dve? :):)
  • Ja nevim ze je tak popularni poukazovat na cizi chyby, nekdo udela chybu a hned se kolem roji deset c*raku co na to poukazujou..a njevic se to stava u veci ktere jsou uplne jedno.
    • tomekbobek
      Lidi vůbec nečtou. Prostě napálí svůj komentář a nezajímá je, že dva lidi tu před nim řekli úplně to samý.
    • jednou mozna dospejes a dostanes se do faze, kdy budes naopak rad kdyz te nekdo upozorni na chyby.
      • myslim ze vzhledem k tomu ze mi tahne na 50 se to uz asi nestane..a pro tebe z toho plyne ponauceni, nesud nekoho koho neznas:)
        A je rozdil upozornit nekoho na chybu nebo c*rakovat kolem a delat chytryho, coz se presne deja ted a tady.
        • solomon.short
          mas tam chybu :)

          pardon, neslo odolat :)
          • Jo, pisu jak cune, a je mi to docela jedno. *1*
            • No hlavně píšeš jak patnáctiletý, tak nevím, jestli nás s tím věkem nevodíš za nos. *3*
        • Někdo dělá chytráka, někdo je zase otravnej a řeší sr*čky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit