Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před pár dny jsem koupil na steamu za 10 éček. Už jsem tu hru nehrál ani nepamatuju, ale znova jsem se bavil! Ta gravity gun je suprová věc. To se snad ani dneska ve hrách nevidí. V tý době na max. detaily všichni čuměli na tu pěknou grafiku. Dneska je už zastaralá, ale pořád to nevypadá nějak zle. Ale tahle hra taky pracovala i s fyzikou. Prostě paráda. Škoda, že neudělají pokračování. Co by to bylo dneska za TOP hru, kterou by na max. detaily rozjelo jenom malý procento hráčů jako tehdy a všem by spadla brada při prvním spuštění hry z té nádhery? :D Ach jo, ty wow efekty z Half-life dvojky jsou nezapomenutelný.
  • HL2 je dodnes taková specificky výjimečná pc hra, tou atmosférou, celkovou stylizací výbornýho orwellovskýho dystopickýho světa, gg nemusim zmiňovat. Co mě na této recenzi opravdu pobavilo bylo směrem k dodnes stále ani neoznámeného HL3 a vyfláknutí se na Episode Three. Prej v dohledném časovém horizontu můžeme čekat pokračování, proto jako ty otevřený vrátka, blá blá blá. Tak určitěé....
  • markur 80 si kokot...bez si hrat cod a nehan tady nej fps vsech dob ;)
  • Markur80: Uplne jsem vyprsknul smichy pri cteni tveho komentare. Recenze je z roku 2004, takze se soucasnymi trendy se asi preci jen bude trochu rozchazet:)) HL2 byla ve sve dobe TOP hra a urcite si zaslouzi vyzkouset minimalne do poloviny, protoze pribeh tam kupodivu je;) Inu tvoje skoda
  • markur80 Tobe dobre jebe *1* Je to jedna z nejlepsich fps her v historii. Absolutne revolucni. ani jsi to nedohral a hodnotis? Trochu neobjektivni...by me zajimalo co mas rad za hry.....minecraft? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Dohrál jsem tuto "hru" cca do jedné třetiny a pořád jsem si říkal "kdy to začne být zábava?"
    Je to věc naprosto nudná, neoriginální, žádný příběh, žádný scénář, proč ten vědec je najednou v nějakém vězení?
    Cca 80% času trávíte jízdou na vodním skútru kanálama, takže to vlastně není 3d akce, ale "simulátor vodního skútru" pro větší "zábavu" doplněný shazováním bomb.
    Já dávám 3/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit