Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraju to prakticky denne a jsem velmi spokojeny... je to teda trochu zjednodusenejsi, ale na druho ustranu jsou zbrane vyvazenejsi... predchozi Halo hry byly na zabojeni celkem dost narocne, tady uz to je podle me snesitelnejsi a muze to zaujmout i novacky... ale urcite to neni na urovni CoD, nebo Battlefieldu, zas tak se to Halo nezjednodusilo...

    co se mi libi hodne, ze jsou prakticky vsechny herni mody vyladene a hratelne... a takovy Big Team je opravdu paradni zalezitost ;)
  • kdo mi podepíše petici na to aby byla hra i pro PC?
  • škoda že timhle stylem skakani a strileni se inspirovala i serie battlefield
  • "HD is on" - LOL

    Klasik halo no..
    • nebo snad ne ?:)
  • Hmm kdo by rekl ze nam motivy velice podprumerneho serialu Power Rangers vznikne tak oblibena herni serie jako Halo. MORFUJEME!!!!!!!!!!
    • *1* *1*
    • Veskoslav
      A to jsi vzal prosím Tě kde?
    • Daniell605
      Náhodou, doje*al *1* *1*
    • Power Rangers se inspirovali Dinou Blalster! At zije Bomberman!
    • Jde videt, ze si Halo videl akorat z obrazku, jinak bys takovy blabol nevypustil.
      • Kozy
        A ty zase power rangers
        • Ale jo, par dilu jsem videl. Krom toho, ze hlavni protagoniste nosi prilbu, ktera navic pripomina spise prilbu na motorku nez ty z Halo, tak tam vazne zandou spojitost nevidim. *3*
  • walltar
    Jinak malé OT .... SUI GENERIS uspělo na kickstarteru 6h před koncem. Všichni, kterým se ta hra líbila můžou slavit.

    Já osobně beru dvě flašky vodky, dvouručák a du udělat RL generis combat na náměstí .... *1*
    • hmm, tak ted uz jen 6 let vyvoje a čekat že to nezpackaj *3*
      • Peníze propijou a utratí v nevěstincích.
        • walltar
          A co bys taky jiného čekal? ... Od toho přede kickstarter existuje ...
  • offtopic: http://www.kickstarter.com/projects/subterraneangames/war-for-the-overworld hra podobna Dungeon keeper 1,2 uz je aj na kickstarter. Neviem ci o tom budete pisat ale chcel som vas o tom informovat. P.S. keby som chcel nieco taketo napisat, alebo dat navrh o tom aby ste o tom napisali clanok kam by som to mal poslat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit