Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mel bych otazku .. soucast baleni pro xbox je i online pass ? ( treba jako ve fife )
    • Není třeba online pass, ale Xbox Live Gold. Já měl v balení 14 dní Gold zdarma.
  • irdzi
    Nikde jsem to (možná vlastní nepozorností) nenašel, tak se zeptám. Na Reach se mi mimo jiný hrozně líbil polo-auto-heal ... neboli: půlka zdraví je na lékárničky a druhá polovina regeneruje .... je tohle i v Halo 4?
    • Ne, je to jako v Halo 3, vlastne pouze stit.
  • vyjde tadle hra na pc?
  • saphirotho
    pri kazdom HALO dodnes som dufal v nieco viac pocas hry, ze autori este troska pritlacia na pilu, ze nebudu vobec obmedzovat svoju fantaziu...bavil som sa hranim predchadzajucich dielov, ale vzdy mi tam nieco este troska chybalo - dnes, po dohrani HALO 4 si chrochtim blahom - 343 dodali NESKUTOCNY vizual, architektura mi vela krat otvarala usta dokoran - EPIC je snad asi jedine plne vystihujuce slovo tej nadhery (casto mi to pripominalo posledne useky v HL2, akurat ze tu toho je OMNOHO viac), gameplay je viacmenej nezmeneny, ale prostredia su o tolko zaujimavejsie, story o tolko putavejsia a v podstate v hre nie su nudne pasaze...zaver hry (SPOILER) ktoremu predchadza paradna vesmirna prestrelka ala Star Wars,je paradny a s uzasnym hudobnym podmazom...no jednoducho zimomriavky :)

    Pre mna 9,5/10, velka spokojnost, znacka je v spravnych rukach, dokonca snad sikovnejsich ako v minulosti :)

    btw asi jeden z najlepsich OST v hre EVER !
  • K Halo 4 vyšel i web-seriál s názvem Halo 4: Forward Unto Down a sledovat jej s českými titulky můžete na: http://eldamar.cz/category/serialy/halo-4/
  • Pani mne sa vas styl lubil, clanky, recenzie a vsetko okolo ale dat niektorym hram taketo hodnotenie ako HALO 4 8, no proste obcas mi pridete ako banda potentnych debilkov ktory kritizuju hry a samy nic nezmozu a len sa v tom rypu ako s klacikom v hovienku.... Preto si obcas precitam recenziu aj niekde inde ako na g...... vid spomenute dovody.
  • Takhle že vypadá grafika na Xbox?? Ne u Windiws Vista před šesti lety, ale dnes říkám WOW! *8*
    • Upřímně, když to člověk hraje, tak grafické limity Xboxu vidí. Přesto je grafika Halo 4 neuvěřitelná a 343 se skutečně podařilo z téhle konzole vyždímat maximum. Ale to hlavně díky svému umění než výkonu konzole. Ještě jeden dodatek: netuším, jak mohou in-game animace na Xboxu vypadat tak dobře, to mi pořád hlava nebere - když jsem koukal na videorecenze, vždycky jsem si myslel, že to jsou rendery.
  • popravdě nechápu co někoho na tom HALO baví. Chvilku jsem to hrál a přišlo mi to takový pro děti grafikou,hratelností. Vůbec mě to nechytlo a to už je toho díl, to z toho za chvilku taky bude COD
  • jako třeba CoD?
    • Omluva za SPAM byl to překlep...
  • Sweetchuck
    Kdyby udělali Halo Wars 2 s Master Chiefem, byl bych mnohem vděčnější..
    • Halo Wars 2 nebude, protože MS, Ensemble studios rospustilo. Ensemble Studios taky vytvořilo serii Age of Empires. Děkujeme nenažranemu M$ za zníčení dalšího dobreho herního studia. Za tohle si od M$ už nic nekoupím. *11* *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit