Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No tak dobře to bylo jen ilustrativně řečeno protože se to nestává...
  • Princ.Jablon
    pravda...Rusko je náckovské né fašousnké
  • wenceslaus
    Je rozdíl mezi vyznávat a mít za spojence.
    Že je náš president orientovaný na východ svědčí jen o něm. Navíc já osobně volil proti němu.
    Putin je diktátor - to už je důvod se mu bránit. Nehledě na to, že připojení k Rusku není pro budoucí rozvoj žádná výhra.
    Ano, konvoj je ukázka síly. Tak to bylo i prezentované, nikdo to netají.
    Mina funguje bohužel jinak. Utrhne ti nohu a tvoje země pak musí vydat větší prostředky než na pohřeb aby se o tebe postarala.
  • wenceslaus
    Respetive ano, plynové komory tam mebyly. Ovšem i tak se odtud vrátilo minimum lidí - což byl účel.
  • wenceslaus
    Wikipedie...
  • wenceslaus
    Rusko už ale dávno je napůl fašistický stát...
  • wenceslaus
    Nestačím zírat... co bys asi říkal v 1938?
  • Copak,, nebude stačit definice gulagu z Wikipedie?

    "Během celé existence SSSR vzniklo nejméně 476 táborových komplexů, v nichž byly sdruženy tisíce táborů.Na rozdíl od německých vyhlazovacích táborů gulag představoval spíše tábory produkující otrockou práci, jeho hlavním úkolem byla těžba surovin a stavba náročných projektů "
  • Vojta_Ilavsky
    Argument kterým vyvrátíš můj?
    Bezcennej flame od bezcenného zvířete.
  • hahaha, to si mě tady pobavil. "Fašounský Rusko," já se normálně poseru smíchy... A dokončenou třetí třídu pomocné školy máš? Nebo za to může tvoje matka která je sestra tvého táty?
  • pobavil :D
  • Jack1947
    Je rozdíl sympatizovat s Emerikou s tím že by tam člověk žil a ctil jejich zákony, pravidla měl klid. Než jí vyznávat tady v Čr s tím že v případě nějaké krize nás přece na holičkách nenechají... i kdyby ne tak radši obětují nějaké čechy než aby to dolétlo (jako že nedolétne ) na tu parádní a dokonalou ameriku.

    Prostě nám sumasumárům vychází lépe, být za dobře s ruskem, hele i náš prezident radši rusko než obamu a to už o nečem svědší ne? Přece kdo chce s vlky být ještě neznamená že s nimi taky musí vít... *3* Jsme ve středu, dění... my spadne to na naší hlavu na druhou stranu - ten kdo by chtěl jít do války bojoval by nejen za vlast ale i za Nazto a USA nebo za Rusko... to je prašt jako uhod. Ukrajina by to taky měla lepší kdyby se připojila zpátky k Rusku dobrovolně koneckonců, je to Putin a ten to má pod kontrolou, on o tom rozhoduje a když se chtějí povraždit tak at se povraždí, pak ještě rádi se sformují zpátky do polovičního svazu spolejýnxch socioáalních republik.

    Konvoj? Ukázka síly o ničem jiném to není, myx se vždycky naserem do háje ale já to zcela chápu - Z "války" je vždycky vysoký odstupný a když někoho náhodou rozthá mina ušetří se i za pohřeb a o tom to vždy bylo ne? + si ještě zastřelí pár "zlosynů". Vyprávějte mi pohádky o tom kterak teroristy si nevychoval sami v USa aby se měli čeho bát. *1*

    No a nakonec by mne nenapadlo že zde budeme řešit, politicko- světovou věc ale co už jsem si na bizardní diskuze zvykl.
  • Kdyz tvrdis ze gulag je jen sichta, tak by sis tu knizku mel asi precist znova.
  • Magister_Peditum
    Hra šitá na míru ruským hráčům? To asi bude možnost přímo v nastavení si zapnout aimbot, wallhack atd. *1*
  • wenceslaus
    Protože jsou naprosto absurdní. Je mi jedno, že jsou taky slované, nebo že jsou na stejném kontinetě, když je to nedemokratický, takřka fašistický stát.
    Stejně tak nesympatizuju s lidma proto, že maj stejnou barvu vlasů a pod.
  • Vojta_Ilavsky
    Těším se až ty rusofilové budou trpět pod fašounskym Ruskem, protože jestli jim dovolíme Ukrajinu...
    Hlad má velké oči.
  • Vojta_Ilavsky
    Marx byl Němec.
  • Pane jo teda, tady už je to jak na nějakých novinkách a podobných webech. Jako, né že by tady ty "herní" diskuse o tom, která herní krabička je lepší a kdo všechno je multinick Veskoslava byla nějak přínosnější, ale aspoň je to jaksi k tématu.
    Debatu zle USA nebo zlotřilé Rusko aneb kdo stojí za vším zlem na zemi si běžte řešit na jíné hospodské weby, kde se k vám jistě připojí mnoho dalších světoznalců co vidí i do koupelny samotného Obamy.
  • Roztomile hloupý chlapče, to jsou slova samotného Alexandra Solženicyna z jeho veledíla Souostroví gulag. Ale chápu, toho zpochybníš také, viď?

    A už jsme zase u těch typických pepíkovských výpotků, chlapče mě nevoní ani Rus, ani USA a NATO-OTAN. Už si na to ty chudáku upocená zvykni :)
  • wenceslaus: Začni prosím ze studiem literatury od švýcarského historika Daniela Gansera. Jako důkazy máme i množství soudních procesů, ten nejznámější vedl italský soudce Felice Casson

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit