Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    RIP xbone :D RIP

    • Jack1947

      Nojo škoda pěnez co... 😉

  • Jack1947

    Bude tam Halo:Reach ale co Halo5 nebo kolik to poslední to tam nebude.

  • risa2000

    Šárko, Halo 3: ODST není expansí Halo 3 i když by se z názvu mohlo zdát. Doporučuji si to zahrát.

  • jindra.veliky

    se mi libi jak jsou bezne diskuze o techto hrach plny prispevku ve stylu "je to trapna hra pro konzole, my mame na pc lepsi" ale jakmile se ohlasi port pro PC, tak jsou vsichni nadseny :)

    • to se radujou konzolisti, ze si to konecne zahrajou komfortne s k+m misto packovani

      • Derp_1337

        Tak třeba FPS žánr je jeden z mála, který byl přímo stvořen pro k+m. Jinak ale gamepad má při určitých hrách své kouzlo. Třeba sportovní a závodní hry jsou na k+m marnost, zatímco na gamepadu se hrajou dobře.


        Pak kapitolou samo o sobě jsou hry, které využívají pohybu gamepadu v prostoru. Od leteckých simulátorů (pohyb naklánění gamepadu similuje pohyb joysticku) až po různé QTE, kde musíte rychle pohnout gamepadem do nějaké strany.
        Následně ještě gamepad dokáže vibracema simulovat prostředí, což má své kouzlo při napínavých situacích. Proti tomu všemu je klávesnice až moc statická a jaksi nudná.

    • species
      fact? to si nemyslim, sak je to jen trapna hra pro konzole, my mame na pc lepsi
      • Derp_1337

        XAXAXA

  • vraker

    konecne , jeste aby vysel half life 3 a muzu chcipnout 😐

    • species
      ja ti nevim cece, kdyz se koukam kam to dotahl fallout, battlefield, cod a v podstate vsechny moje drive oblibene serie, tak jsem rad ze Valve melo dost sebereflexe na to HL3 nikdy nevydat.
    • uaxpk

      No, umřít bych nechtěl (přeci jen mám děti), ale měl bych blízko k extázy. 

    • Inquisitor

      Aneb jak jsem našel recept na nesmrtelnost.

  • x_ander

    No, aspoň je vyřešeno moje dilema, jestli koupit Xbox.  Teď bych prosil ještě Gearsy.

    • Sr_Lobo

      1 a 4 jsou na MS storu a klic na tu 4ku jsem videl nekde na netu za cenu krasnych 10-11E. Hral sem a muzu doporucit , fajnovej cover shooter. Tesim se na nej az ho dam v coopu jeste. 

      Samozrejme chapu, ze idealni by byl nejaky balicek s kompletni serii :)

      • CD keys mají GOW4 za cca. 90 kč.

  • Bumtaratabumbumbum

    No, pokud se nepletu, tak ani MS nevydělává na prodeji konzolí, ale až na následné prodeji her. Tudíž jim je skoro jedno, jestli jejich hry koupíte na PC nebo na XBoxu. Nota bene, když windows je taky jejich platforma. Takže za mě rozhodně super, Halo jsem si vždycky chtěl zahrát, ale jsem PC exkluzivní, tak jsem zatím neměl tu možnost.

  • Otázka: Je v těchto hrách i dobrá kampaň, nebo je to především multiplayer, co táhne tuhle sérii? Díky.

    • Hrál jsem jenom 3 a ODST, ale v obou případech super příběh a gameplay.

    • Halo je právě proslulé jak senzačním multiplayerem, tak i výbornou příběhovou kampaní, hlavně první tři díly a Reach. 4ka měla taky super kampaň, ale už bylo znát že se odsouvá směrem k 6tihodinovým blockbusterům spíš do počtu.

  • SalemCZ

    Windows store je právě mrtev, teď ještě Forzu a je to komplet.

  • species
    Na to jsme teda fact cekali na tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit