Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Zento konzolovy port nema hracum co nabidnout - 6/10." :D lol
  • Možná je 10 let stará,ale taky pořád jedna z nejlepších RTS co si můžeš zahrát.Tak asi proto.
  • To jo, ale jak po něm člověk má sáhnout, když ještě nevyšel a ani se neví, jestli to bude lepší než tohle?
  • any ty mne už nebaviš
  • Bobe, už mě nebavíš...hlavní game director Dawn of War 3 sám prohlásil, že power core bude jediný MP mod při releasu, přestaň už kecat, takže tvoje "informace" shledávám jako výmysl choré mysli a nebo lži
  • ne to v tom prispevku nebylo, zkus si to prečíst znova a možná na to se svojim iq 130 i prijdes
  • ne, ty mapy ktere jsem videl byly z MP a mam informace že budou i victory points to je ale prekvápko co?
    ukolami jsem myslel victory objectives, to jest podminky pro vitezstvi. Nevím v čem je ničení generátoru více stupidní než vítezství na body nebo ničení základny. Btw to delo má chránit hlavní generátor a umistení generátoru je kvuli hratelnosti. A na to jaký mám intelekt jsi prisel jak?

    jinak nikde jsem nepsal o te hre jako takove, jen jsem reagoval na tu blbost že je to moba
  • MalyZeli
    To ja taky, teda... smal bych se kdybych to nekdy zazil.
  • Ukolami? Ty tomu nerozumíš..to není jeden z mnoha úkolů, to je jediný úkol, zníčit generátory pro dělo a ty generátory jsou postaveny mimo dostřel toho děla...prvoplánová stupidita na entou, jako jeden z modu ok ale JEDINÝ (?! tvoje informace jsou špatné).

    Ty mapy který si viděl byli asi kampaň Bobe...já se bavim o MP

    Bobe...ta hra má s DoW sérií(potažmo hrami od Relicu) společnýho toliko, jako můj intelekt s tvojim...žádný retreat, žádná starost o jednotky, žádný zvyšování urovně, žádný flexibilní krytí vyplinuvší ze situace (nezkoušej na mě ty bloby), minimální upgrade jednotek.

    A s WH universem, který je plný pí*ovin ale má svoje jasně daná pravidla toho má společnýho mnohem míň...přemety v Terminátorském brnění, Dreadnought schovávající se v trávě a podobný nesmysly
  • tady je zase nablito *11*
  • Já ho mám dlouhýho na dva lokte *8*
  • podle mych informací bude i vítezstvi na body, videl jsem mapy kde nebyly koridory
    navic nechápu jak nekdo muže toto prirovnat k dote kde ovladas jednoho hrdinu a tady celou armadu, plus klasicky starost o ekonomiku a vystavbu základny
    že se inspirovali v multiplayeru úkolmi z moba beru jako pozitivum
    ješte neco?
  • Nevim kdo něco takového řekl, ale viděl jsem to MP video aka DOTA variace okořeněná lehkou stavbou budov a větším počtem jednotek který vypadly z přílohy k méďovi Pusíkovi, viděl jsem tam 3, slovy TŘI koridory k power generátorům který musíš rozsekat abys eliminoval dělo, pak jsem se dozvěděl, že ten paskvil bude JEDINÝ multiplayerový mod při releasu, představa, že jiný mapy budou něco jiného a né milion variant k tomu samému akorát že v jinym prostředí je najivní, takže ne, nic nepapouškuju, ty lidi nedělaj žádný Dawn of War3 ale nějakou svojí obdobu DOTY, o naprostym odtržení od Warhammer universa se nemá cenu ani zmiňovat, protože to má společný jen ten vizuál a to dokonce i ty space mariňáky dokázali "upravit", takži místo bad assů vypadaj jako anorektici s s4 vrstvama svetrů na sobě
  • JamesFaith
    Ani ne, když třetí díl té deset let staré strategie vyjde letos.
  • ja se zase chcijem smichy kdyz pckari s gtx 1080 slintaji u HZD, Bloodborne neb U4 *1*
  • Strategie na gamepadu mi připadne, jako řídit auto pákou.
  • to nekdo vypustil do sveta ten nesmysl že dow 3 je moba a ted to budou všichni papouškovat?
  • flash789
    tak hlavne taky staci naucit se ovladat gamepad..a ne kdyz s nim nekdo miri a vypada to jako by mel pri tom epileptickej zachvat, protoze koordinaci prstu ma uplne v haji..vsak taky jen porad tuka do klaves a smrdla ymsku. Ne vazne, je desna prrdel kdyz da clovek do ruky gamepad zarytymu K+M hraci a ten netrefi ani vrata od stodoly na dva metry:)
  • flash789
    A ja zase kdyz vidim jak se nekdo na klavesnici snazi v GTA 5 plynule pridavat plyn:) Krasnej dukaz toho k cemu je K+M urcena..k praci..
  • Jack1947
    To už je trochu extrém

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit