Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na pirátskym serveru jsem se dočet že to nemá příběh ani kampan takže hrát se to dá je s botama v single misích,to je pro mě málo na to že to vyžaduje 16GB Ram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Já myslím , že nový Jedi Knight by byl trhák. Ten singl i multiplayer se dal hrát pořád. Nevěřím, že u tohodle tak dlouho lidi vydrží.
    • Jedi knight se MUSÍ stát!
      • Multiplayer jsem hrál přes 4 roky a československá komunita v Jedi Outcast i Academy byla úžasná.
  • Totální srágora která po pár týdnech nebude absolutně nikoho zajímat....
    • Sithard
      posli mi prosim te cisla do sportky na email fanboy@starwars.ru diky
    • TheGGG
      toto bude asi ta konstruktivní kritika, co mě s ní mlátíte přes hlavu...
    • Ty asi nerad chodíš kolem horké kaše *1*
  • Tady bych to neřešil. Pro nerda do SW je to povinnost. A ostatní bez růžových brejlí tam vidí spoustu chyb. Já to beru,ale nějaké ty chybky prominu, pže bohudík patřím k týmu růžových brýlí *14*
    • eStar
      Já jsem velký fanoušek především starých Hvězdných Válek, ale že by tohle byla pro mě povinnost to se říct nedá.
      • Sithard
        The Force is weak with this one.
        • Zrzzek
          Tak každýmu to sednout nemusí... Prostě to bude frenetická akce s power-upy.. Někdo má raději více taktiky, příběhu nebo bůhví čeho jinýho...
    • Vidim to na ostudny debakl pro tym kyselych okurek. Zmenil bych mu nazev na tym ruzovych parku.
  • Geniální, už teď je to pro mě hra roku, beta byla neskutečná pecka
    • Hra roku? Ty snad nemáš mozek. Spíš megasrágora roku. Kam ten svět spěje...
      • TheGGG
        řeknu ti kam nespěje...
        k potlačení arogantních hulvátů jako ty
        • Zalez šašku....
          • TheGGG
            LoL, na toto mě napadla dobrá odpověď, ale nechci ban, tak ti jen poradím, že v tom figurovala tvoje matka...
  • TheGGG
    a zase budou remcat, jak na novinkách, když se nezlevní rohlíky. Trailer naprosto parádní a skutečně poprvé se cítím na hru naladěn. Jsem rád, že nepatřím do zdejšího týmu kyselých okurek *5*
    • Firingo
      Souhlas. Také si myslím že trailer je parádní, s úžasnou atmosférou a dokázal by mě přesvědčit ke koupi *3* Nechápu co jsou tu zas všichni tak negativní ten trailer se fakt povedl *1*
      • TheGGG
        protože games.tiscali.
        Sem nechodí jen fanoušci her, ale také lidé kompletně zhrzení a otrávení vším.
        • Vojta_Ilavsky
          Chodí. A co? Konstruktivní kritika když hra není z mnoha důvodů dobrá ani na to odreagování? Co přesně je na tom špatně?
          • kennyB
            Žádnou konstruktivní kritiku jsem tu ještě nečetl...
            • kennyB
              Kde jsem psal, že konzolisti nezakladají zbytečná vlákna???
              Jestli konstruktivní kritika znamená poplivat hru, kterou nechci hrát/nelíbí se mi pak ano, té je tu spousta.
              A to lhaní??? Hm, co třeba to, že píšeš velmi milé komenty, které si vždy rád přečtu a řídím se radama, které poskytuješ???
            • kenny a jeho lharsky koutek...
              "konzolisti nezakladaji zbytecna vlakna"
              "zadna konstruktivni kritika tu neni"
              Trololol. Co dal nam nalzes? *3*
            • Vojta_Ilavsky
              Očekávám že reagoval celkově na veškerou kritiku na BF na Gamesech, ne jen u tohoto příspěvku, protože tady nebylo řečeno nic špatnýho po čem by mohl říct "jako na Novinkách".
  • sice pěkné cingrlátka a celkově takhle ukázka na mě působí roztěkaně a chaotiky..
  • Ještě že tyhle temporární postavy se taky nedokoupují... to už by byl vrchol z hovadilosti.
  • Princ.Jablon
    Trailer o ničem, až na vsůvku Boba Fetta která vcelku pobavila...jinak nemastný, neslaný
  • Očekávám placené DLC Play as Jar Jar Binks
    • Tilwaen
      Ve FPS obvykle chceš, aby si Tě ostatní nevšímali, ne aby Tě měli jako hlavní cíl.
      • BF je jedna ze SW her, které si rozhodně pokračování zaslouží. Nicméně absence singleplayeru je pro mě absolutní zrada. Stejně jako pro mě byla zrada SWTOR, který s KOTORem nemá nic společného a dělá mu akorát ostudu. Disney se pokouší oživit něco co už radši mělo odpočívat. Trochu jako koncert holografického 2paca. RIP Star Wars
        • Sry to neměla být reakce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit