Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po 15min si vypnul demo jo ? ja ho dohral za 8 tak nvm nekde je zrada ...reset>lolkiller
  • Plny suhlas.
    Mne tato hra velmi pripomina Time Shift.Tiež všetci nad ňou ohrnovali nos, mala peknu štylovu grafiku z alternatyvnej reality, vela originalnych napadov, vťahujucu atmosferu a dinamicke tempo...VIBORNA HRATELNOSŤ
  • DarkHawk
    Pankiller Redemption co vyšel letos byl total sh*t. Ty starší díly byly lepší, ale i tak Hard Reset vede s přehledem.
  • michaliuz18
    vy ste dobrý :D plusko tomu koho hra nebavi, ale mna co bavila a tesil som sa z nej tak mínus :D, aj ked pribeh ani neviem o com bol , ale rozhodne by som tomu dal 8.5 boda , uz len kvoli kvalite hry kde plati pravidlo v jednoduchosti je krasa, a v tej hre bola krasa , pre mna prekvapenie medzi tymito tupimi hrami co zvyknu casto vychadzat *4*
  • Hrál jsem a na painkillera to určitě nemá *1* protože je to takové nemastné a neslané takže to nic extra není. Takže 7/10 určitě odpovídá a recenze i tak *2*
  • Myslis Dan, ktery dal CoDBlOps a Homefontu 7? *15*
  • Od té doby co střílečky nerecenzuje Dan Vávra dostávají ňák moc vysoký hodnocení :).
  • MidnighT91
    Obyčejně mám rád hry tohohle typu ale Hard Reset mě vubec nebavylo, hrál jsem demo a po 15 minutách jsem ho vypnul a smazal... jediné plus na téhle hře je to jakým způsobem jsou udělané ty počítače na vylepšování zbraní... Radši si znova zahraju Painkillera...
  • michaliuz18
    najzaujimavejsia hra ktora tento rok vysla, ta prekrasna grafika , urcite ocakavam hard reset 2, toto bolo len take male intro na cosi veľké :) (ked vobec pride nieco velke)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit