Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Slyšeli jste jak moc debilní a zbytečné byly komentáře v tom videu? Proto mám rád games, recenze, ať již písemné nebo video - ty mají OHROMNÉ plus za to jaké jsou, jsou k věci zábavné, stručné a další kladné vlastnosti si doplňte podle vlastního hodnocení.
  • MidnighT91
    Obyčejně mám rád hry tohohle typu ale Hard Reset mě vubec nebavylo, hrál jsem demo a po 15 minutách jsem ho vypnul a smazal... jediné plus na téhle hře je to jakým způsobem jsou udělané ty počítače na vylepšování zbraní... Radši si znova zahraju Painkillera...
    • po 15min si vypnul demo jo ? ja ho dohral za 8 tak nvm nekde je zrada ...reset>lolkiller
      • MidnighT91
        Kdiž hraju hru tak mám ve zvyku procházet každičkej malej kout mapy, ne ji prolítnout a pobít všechno co vidím, ono se to pak celkem protáhne. A stejně těch 15 minut byl jen můj hrubej odhad nevím jak dlouho jsem ho hrál ale na konec jsem ani nedošel...
        • nvm demo me taky nebavilo ono je to postupem casu zabavjesi novi nepratele upgrady atd a hlavne teda hram to na easy pac normal byl hodne hard chci si uzit strileni a ne survival horor...
          • MidnighT91
            Myslím že se shodneme na tom že ta hra je dost rozporuplná a musí si najít ten správný typ hráče. Akce to nejspíš není špatná ale rozhodně nesedne svým stylem každému...
  • Od té doby co střílečky nerecenzuje Dan Vávra dostávají ňák moc vysoký hodnocení :).
    • Myslis Dan, ktery dal CoDBlOps a Homefontu 7? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit