Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všimli ste si jak se behem let zmenila Hitmanova chuze? (jednicku nebudu komentovat to byl prece jen starej engine). Ve dvojce chodil jako naprostej elegan, v trojce sice byla ta sama animace ale zrychlena a uz to nebylo ono. No a ve ctyrce uz chodil jak starej clovek co trpi nejakou chorobou kloubu.
    Tohle je detail ale fakt mi chybi stara elegantn hitmanova chuze. Kdyztak se kouknete jak to tehda vypadalo
    http://www.youtube.com/watch?v=xsnWkujkkA4&feature=related
  • no a jak to dopadlo?
    • to melo byt pro sahima ve vlaknu nize, ze jak dopadl conviction nehral jsem
  • Tak to vypada luxusně!!!
  • Tp zase bude doba než to výjde... *13*
  • Ale no tak! Tohle neznamená Hitman! Plížení ve stínec a tichá likvidace nepřátel není Hitman!
    Hitman znamená, že přijdete na místo činu, nenápadně uděláte tohleto, trošičku naštelujete tohleto, a vaše cíle jsou o půlhodiny mrtvé kvůli tragické nehodě, zatímco o nějakém zabijákovi nikdo nemá ani šajna. To je hardcore Hitman, hrát tak, aby se nikdo ani o žádné nájemné vraždě nedozvěděl!
    • hrál si vůbec předchozí díly? Hitmen neni Deus Ex...zabíjí, když se mu někdo připlete do cesty. Nezabijí ale Doom stylem. Ano, mělo svoje kouzlo v druhém dílu zabíjet jen strunou, nebo jedním výstřelem z berety. Ale akční jednička se mi líbila víc.
      • co ja si pamatuju tak když si v jedničke udelal priliš velky rozruch mise skončila s vyjimkou nekolika misí kde slo skutečne o strilení.
        • USER47
          V jedničce se většina misí v závěrečný fázi zvrhla ve střílení, ať jsi chtěl nebo ne.
          • jo, ale ty první mise si nemohl vystrilet tim sem si jist, protože to napsalo mission failed jenom jsem reagoval na ten argument že jednička byla strilečka
  • to bude "stealth" asi tak ako splinter cell conviction.
    totozna situacia. umieranie dalsej velkej znacky v priamom prenose. splinter cell to ma uz za sebou.

    Sam Fisher
    Feb 19, 2003 - Apr 13, 2010

    Agent 47
    Nov 19, 2000 - 2012
    • Podle mě serie Splinter cell nezemřela.Náhodou to bylo celkem příjemné spestření jak herních prvků,tak hlavně příběhu,který mě bavil od začátku do konce.Ano některé mise byli nic moc,ale celkově se mi SC velmi líbil a překvapil.A hlavně u MP Coop jsem byl desítky hodin.

      Hitman mě bavil od prvního dílu.Některé jsou slabší a některé silnější (jak díly,tak mise).Co jsem četl,chtějí Hitmana přiblížit široké veřejnosti,ale s Hardcore modem to bude pro fandy pravého Hitman stylu hraní.Podle mě je brzy soudit podle minutového traileru.Je lepší si počkat na ingame video,kde to trochu ukážou jak akci,tak stealth.Ale nic extra otřesného od toho nečekám.Snad vývojáři překvapí.
      • Niekomu komu sa paci sh.t ako conviction si smlsne aj na sr.cke ako hitman absolution.

        ja proste nechapem ako sa nikomu taky conviction moze pacit. bola to absolutna katastrofa po vsetkych strankach. tupa strielacka co nema so splintercellom absolutne nic spolocne.
      • RavenHolm
        Nesnaž se. Sahim prostě ví, že nový Hitman bude propadák.
        • prepadak to nebude. prave naopak. a to je ten problem. ani call of duty neni prepadak, naopak je to bestseller. to len dokazuje preco sa robia take hry ako sa robia.

          ja som napisal ze to bude tupa zjednodusena sr.cka ktora uz nebude hitman. tak ako conviction nebol splinter cell. paradoxne bol urcite najpredavanejsi zo vsetkych.
          • RavenHolm
            Nemyslel jsem prodejní propadák. Jo a jen tak na okraj, já vlastně ani nechci Hitmana tak jak ho znám z předešlých 4 dílů. Já chci změnu, protože pokud by Hitman 5 byl stejný jako 4, tak bych už asi prskal, že hraju popáté to samé.

            Žádná série si nemůže dovolit se x dílů držet toho samého (čest vyjímkám). Evoluce je naprosto logická a přirozená. Je mi jasný, že by jsi chtěl Hitmana 4 s novými misemi a byl by jsi spokojený, ale já ne a vsadím se, že by v takovém případě na hru snesla vlna kritiky, že je to jen datadisk.

            A proto nechápu co máš stále proti SC:C který ti tak leží v žaludku. Ano byl to velký odklon od herních principů, které přinesly předchozí díly. Dával ten odklon smysl v rámci přípěhu? Ano dával. SC:C byl jiný Splinter Cell, byl hodně jiný, ale říct, že to byla špatná hra? To chce velkou dávku odvahy.
            • kostejnesmrtelny
              Že se s tou hysterkou patláš, prosimtě... *5*
            • RavenHolm
              Sahim: To víš, že jo. To, že hráč nechce stále to samé znamená, že může za úpadek her? Probuď se a vrať se na zem. Hráči jako já milují staré klasiky a do dnes je rádi hrají. BG, Fallout, Jagged Alliance, to jsou hry, které jsem miloval a stále mají místo v mém srdci, nicméně to stále neznamená, že mi vadí současné hry jako tobě. Pokud chci ultra HC hru šáhnu do minulosti, pokud chci filmovější zážitek šáhnu po současné tvorbě. Tvůj přístup mi připomíná starý lidi, docela smutné.
            • kvoli takym ako ty su hry take sr.cky.
  • Danieledl
    Jo, já jsem Hitman fan a těšim se na to moc. *4*
    • RavenHolm
      Přidávám se do klubu *5*
      • Téééééž
  • z hitmana stealth akcie akcna strielacka
    • hele taky jsem se lekl, ale když se podíváš na starší trailery Blood Money, taky tam předvádí střílení a to dost.. akorád hudba mi tam moc nesedí, jinak atmosféra, grafika, je to pěkný, zabijacký, temný.. těšim se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit