Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

Připlať si 3 500 a kup tu poslední alternativu za ca 30 450 korun pod titulkem "Sestava MID aneb hráčská střední třída" v aktuálnějším článku. Nech si to sestavit ve firmě. Tahle lepší sestava za zmíněný finanční rozdíl určitě stojí.

• Škoda, že se v tom nevyznám, to bych si herní PC taky sestavil. Tyhle znalosti ale nemám, takže mi nezbývá nic, než si ho koupit už předem sestavený. Tak trochu už jsem koukal na nabídku a dost mě zaujal ten Alza Gamebox, který mají zrovna v akci v Alza letáku. Co myslíte? Je to dobrá koupě?

• Můžeme koupit herní PC za 15k nebo můžeme koupit herní PC za 25k. Taky můžeme pořídit herní PC za 30k nebo za 50k. Za celý život jsem vyhodil z okna tolik peněz za herní PC, že bych za to dnes měl nový Hyundai I30. Nikdy více! Člověk z toho jednou holt vyroste. 

• Derp_1337
    ^ Člověka, který k hraní doporučí Xbox One (X) se nedá brát vážně!

Když už si člověk má koupit nějakou konzoli, tak nejdůležitějším faktorem je množství  vynikajících her (tzv. exluzivit) !!!
    U poslední generace konzolí je jasným vítězem PS4 (Pro).
  • Herní počítač je skládaný s ohledem na výkon užitečný pro hraní her. Gaming PC je svítící/blikající obluda. ;)
  • Skeleth
    Tohle vlakno si vytisknu a necham zaramovat.
  • Jack1947
    Přesně proto je to remíza, aby sis nemyslel že si vyhrál 😉
  • Anarcha
    To je fajn bylo by špatný , kdyby si jako autor nerozuměl , otázka je jestli to stačí.
  • Jack1947
    Zapoměl si na tečku jinak nesouhlasím já jím rozumím.
  • Anarcha
    Asi tak nejdřív si svoje příspěvky přečti máš tam chyb jak máku a to , že mnoho z toho co napíšeš nedává dohromady smysl je věc druhá
  • Draken69CZ
    Kdyby se lidem jako jsi ty pořád ustupovalo jak by to na tom světě asi tak vypadalo 😂
  • ja_nic_nevim
    Ty bys mohl začít se studiem toho, co je podmět a přísudek. To co píšeš ani nedává smysl.
  • WetBandit
    Na to moje domácí žvýkání musi stačit neco do 30k
  • Jack1947
    970/960/1060 a jinak zdraví slouží dobře ? páč tohle už je fakt pomalu minimum. Brát bazarové věci ještě lepší. Hlavně nějakou vytěženou 1060 ta se bude péct dobře :D
  • Jack1947

Pššt on byl na vojně bych se ho spíše bál a měl k panu já nic nevím patřičný respek 😈

Což je docela zajímavé když sám tvrdil že " u Jacka se to dá chápat nemůže zato" a kdyby si přečetl diskusi věděl bych že sem se o něčem dohadoval.

Jinak je to Hw okénko pokus trochu zabrousit někam to že tebeto nezajímá to je tvá věc.

• Jack1947
    No jasně blbosti, ale jak řikám moudřejší ustoupí 😉
  • Z par konicku udelat jeden a hned se setri lepe. Dnes taky ne kazdeho zakladani rodiny nezajima, takze zije dyl s rodici/partnerem, to pak vydaje hned klesaji. Zas tolik tatinku zivicich rodiny tu necekej :)
  • Jacka neřeš. Patří k webu jako otravné reklamy, akorát na něm toho moc nevydělají.

PC do 30 tisíc je slušné PC. Podle mě k velmi slušnému hraní stačí jakýkoli starší i5 a to klidně i generace 2500 a k tomu je solidní GTX 960/970/1060. Cokoli výše už je pro hraní nad full HD, což je sice super, ale pro mě trochu luxus ještě stále.

Kdybych já sestavoval PC teď, nedělal bych to, protože komponenty jsou pořád drahé. Ale kdybych musel, vzal bych bazarový CPU - prostě nějakou i5 a k tomu bych hodil buď bazar GPU GTX 970, nebo tu 1060. Ram a disk bych bazar nebral. Možná bych kouknul i k AMD, kde bych ale určitě nebral staré CPU a GPU klidně opět bazar.
  • Jez3vec
    A co jako? Jen protože je někdo aktivnější jak ty, tak ho chceš zakázat. No jo, co mám čekat od novodobé nátury děcek.

• ja_nic_nevim
    9 komentářů z 22 patří Jackovi. Který opět attackuje téměř 50% ... bravo redakce.

Osobně mě fascinuje, že někdo chodí pro informace k HW sem. Skutečně by mě zajímalo, co Vás k tomu vede, když jsou tu servery a diskuze jako svethardware.cz atd...

Jinak si fakt nedokážu představit, co byste měli za plat, abyste si mohli kupovat higt-end co je na trhu. Doopravdy by mě váš příjem zajímal. Já živím rodinu, domácnost, pár koníčků a mám co dělat, abych jednou za čas poskládal herní počítač z průměrných komponentů. Takže cca do 30 tisíc. Cokoliv výš už mi stejně přijde mimo v poměru cena/výkon.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit