Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

    Čemu věřím , tak tomu , že Apple je na nejlepší cestě vynést ARM do profesionální sféry . Chladný výkon v akci by se ztratit nemusel 

  • DeathFish

    Jirko, Jindro, mám vás a váš HW Club rád, ale poslední díly se mi zdá, že s tématy trochu vaříte z vody. Ale kdo ví, statistiky sledovanosti žádné nemám 🙂

    • Ahoj, vždyť jsme si právě na minulém a dnešním díle dali hodně záležet. Minule téma o superpočítačích, které nebylo jen přeříkáním nějakých novinek a dnešní díl byl nabitej informacema ohledně současných novinek u Apple a jiných společností v oblasti alternativních ARM procesorů. Tj toho co má každej v mobilu.

      To máme mluvit pořád dokola jen o nejnovějších spekulacích o grafikách? Co za téma by si si představoval :-) 

      • DeathFish

        V pořádku, asi mi to jen přišlo, kvůli toho, že mě ty témata tolik nezajímaly - superpočítače a jejich dlooouhá historie a dnes, když jsem si přečetl nadpis a popisek, tak jsem se rozhodl se na tento díl ani nedívat, protože mě Apple moc nezajímá.

        Nicméně teď si napsal, že jste se bavili i o jiných společnostech, jeich mobilních procesorech a jejich budoucnosti - to by mě naopack celkem zajímalo, nicméně zmínka o tom v popisu nebyla, proto jsem tenhle díl přeskočil 🙂

        A nechápej mě špatně - určitě neříkám, že neodvádíte dobrou práci a že si o tématech nic moc nezjistíte - to určitě ne. Naopak vaši práci s Jirkou oceňuju a vždy víte, o čem mluvíte. Myslel jsem to tak, že by se možná daly vymyslet zajímavější témata, ale jak říkám, nejspíš mi to tak jen přišlo, protože jste se poslední díly netrefili do témat, které by mě zajímaly 🙂

        • unicz

          Tak tady zrovna až tak nejde o Apple, ale o vývoj PC obecně. A pokud tě nezajímá PC a budoucnost, není tento kanál pro tebe. Za to kluci nemohou 😉

          Nehledě na to, že Apple je obrovskou hybnou silou PC, Thunderbolt, ultrabooky, USB-C, podoba konvertiblů, GUI OS, SW Store... Atd. Atd. jde za Applem, v podstatě současná podoba PC=Apple a když taková firma udělá další obrovský milník, řekneš, že tě to nezajímá, wtf?😂😂😂

        • michaelfoucault

          Sorry, ale já téhle tvé litanii příliš nerozumím. Informačně byla tato epizoda rozhodně skvělé přínosná i pro lidi, kteří s Macy přicházejí do styku jen sporadicky (třeba můj případ). A že se netrefili zrovna to tvého specifického vkusu? Co naplat, třeba příště.

          • DeathFish

            A ví se už, co bude příště za téma?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit