Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj přál bych si aby jste v příštím díle rozpitvali sony ps 4 a co to tam ve vnitř vlastně je za grafarnu a za procák a objasnit proč ta konzole byla zastaralá ještě než jí vydali.:)
    • Jack1947
      Ty asi hodně rád diskuzní banány že ? *12*
  • Presne, jak tohle clovek pozna? To ze to napisou nekde :D Dal problem se zarukou, vetsinou i kdyz da fakturu tak nekde byva v pripade reklamaci a nebo dokonce vraceni penez problem.
    Navic dnes je to urcite lepsi, 1080 za cca 15 000czk je uz rozumnejsi. Ja kupoval Nvidia 1060 6GB za 8500kc a tou dobou stala 1070 cca 14 000kc.
    Jenze to bylo na zacatku skoro prodeje, takze ji uz nejakou dobu mam.
  • To není hw club ale příšerně nudné plkáni o kryptoměnách, cenách grafických karet, nedostatečných výrobních kapacitách atd. Jednou ok, ale 10x za sebou? :) Je tu asi trilion zajímavějších témat.
    • Není nic lehčího než to vypnout.
      • to jsem taky udělal, páč poslouchat poláčka jak mluví o nějakých továrnách o kterých ví úplný kuloví to se nedalo
        • zaty
          Takže o tom ví asi tolik, jako ty o pravidlech českého pravopisu?
    • Vždyť se velkou část pořadu odpovídalo na divácké dotazy, měl si se na něco zeptat před pořadem v průběhu, ne nadávat, když je už po všem...
  • Před 3 týdny jsem koupil na bazoši téměř novou geforce 1080GLH od Gainwardu za 12500Kč. Karta nebyla použitá na těžení a nová je na alze za necelých 20K, stačí jen vytipovat správný inzerát, ted jich je plno.
    • Gratulace, ale pak na nikoho neprskej až ti klekne protože ji někde někdo honil měsíce na sto procent.

      Já si ji radší pořídíl před vánocema za 15k jako funglovku .
      • Víte p*ču jak to poznat, 95% z Vás tady jste největší odborníci na všechno, ale klidně kupujte předražené grafiky.
        • Jack1947
          No jasně koupiím vytěženou grafiku za poloviční cenu a než si ji donesu domů tak se ještě před zapojením vypaří hehah ne *12*
      • Btw pokud se nekdy roztrhne pytel s grafikami z druhe ruky, az je mineri zacnou prodavat ve velkem, tak v naproste vetsine pripadu ty grafiky na 100% nejely, protoze spotreba v takove zatezi roste opravdu hodne a nevyplati se jim to, v tomhle tezari karty setri ^^, spis je problem v tom, ze ta karta opravdu jede mesice 24/7. Rozdil samozrejme je, coz je nejspis tato situace, kdyz nekdo prodava jednu grafiku a elektrinu mu plati maminka/soused.
    • Draken69CZ
      A to poznáš jak nebo to ti řekl prodávající? Jinak se dá nová koupit za 16k.
      • Problem se zarukou, vetsinou i kdyz da fakturu tak nekde byva v pripade reklamaci a nebo dokonce vraceni penez problem.
        Navic to spatne se pozna, napsat se da lecos a nebo rict *1*
        Navic dnes je to urcite lepsi, 1080 za cca 15 000czk je uz rozumnejsi. Ja kupoval Nvidia 1060 6GB za 8500kc a tou dobou stala 1070 cca 14 000kc.
        Jenze to bylo na zacatku skoro prodeje, takze ji uz nejakou dobu mam.
  • ja myslím, že myslíš zle :)
  • Já třeba doufám, že nedostatek a ceny samostatných karet povedou k tlaku na integrovaná řešení. Kolaborace Intel a AMD mi padla do oka. Nejraději bych to prostě spláchnul jedním chladičem :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit