Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne ta planeta pripomina Kharak a cakam kedy v jednej z tych lodi najdu kamen s galaxtickou mapou :) btw na jednom obrazku z tych vrakou jeden pripomina zberac z hw2, ci?
  • Sledování otoh traileru mi hned připoměl všechny ty "propařene" hodiny u Homewroldu :D (a hned mě napadlo slovo Higara) *1*
  • Opět skvěle stylizovaný trailer. Líbí se mi, že vlastně vychvalují stroj, který, ač byl ze začátku neúspěšný, nakonec pomohl utvářet dějiny. To se moc (jestli vůbec) v trailerech nevidí :-) Atmosféra Homeworldu z toho úplně sálá. Věřím, že Blackbird Interactive ukážou Gearboxu, jak by měl případný nový HW vypadat!
  • Potom vysvitne ze aj gearbox kupi aj BB.
  • Prvý pohľad na ten Baserunner- okamžite mi pripomenul collectora Hiraganov z Homeworld 2 :) A stačila by mi spokojne aj grafika z Homeworldu- desať rokov a stále absolútna nádhera, netreba ani hd textury naťahovať :)
    • Tak to mne skor pripomenul Wall-Eho
  • Nevím čím to je nebyla tam žádná Mothership ale ..... MILUJI HOMEWORLD !!! a tohle miluji už teď. :-D *1*
    • Při přečtení mothership mi problesklo hlavou "Mothership, Mothership standing by." :D
  • walltar
    Hned se na to du podívat na youtube ...
    • Zkoušel jsi přepnout přehrávání z flashe na htmp5? Stačí kliknout na ikonku v levém rohu. Od té doby, co jsem si klikl, nema problema..
  • Nadhera.... ale uz bych uprime rad videl nejakej gameplay.
  • Chápu proč se autorovi článku grafika líbí. Má to takovou čistou neokoukanou stylizovanou grafiku. Držím palce ať se hra povede ke spokojenosti hráčů i vývojářů. *14*
  • *11*
    • ??? Příspěvek by měl obsahovat alespoň jedno slovo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit