Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad půjde házet výkaly po nepřátelích jako správný lidoop.
  • snad tam bude méně otázníku než v Zaklínači...
    • Ve Far Cry nejsou otazníky, ale kosočtverce, ale princip je stejný.
  • Reknu jen toto: Boooring!
    • Řeknu jen toto: Kokoooot se vždycky musí ozvat
      • Joooo kokot, toho myho nema tvoje mama nikdy dost
  • Neměl by spíše název tohoto článku znít: Far Cry Primal se od Far Cry 4 moc neliší (?)
  • Nejake hw naroky me uz nejakych 5 let nezajimaji. Proste konzolista :-P
    • Nějaké hw nároky mě už nějakých 5 let nezajímají. Prostě kvůli konzolistům mi stačí 5 let starý low end abych to rozjel.
    • Můj život už mě nějakých 5 let nezajímá. Prostě rakovina *2*
      • alea206
        Buď rád za rakovinu, jsou i daleko horší věci :-(
        • jj mě napriklad nefunguje GFX karta, jde mi to jen v safe modu nebo bez ovladacu :( kdyz dam ovladace tak mam black screen, kam se hrabe pomalá smrt kua pysk :(
          • alea206
            Neber si to prosím osobně, ale v moment, kdy se začnou řešit vážná témata, je lepší se nad svým příspěvkem několikrát zamyslet.
  • Takže objevování mapy bude ve stylu: Vylez na skálu a synchronizuj a poté skoč a s pomocí padáku z buvolích kůží doplachti na zem.
    • ale zas ti hra určitě nabídne víc způsobů, jak dobýt základnu nepřátel, budeš moct provést čelní útok na mamutovi, proplížit se tam stealth způsobem a vypustit šavlozubé tygry a medvědy co tam budou v klecích, nebo je budeš moct zkrátka postřílet lukem napřímo *1*
      • Jack1947
        Stačil mi slon ve FC4, jakto může někdo brát za nerušící nezávadný prvek lol... když zboural celou základnu. *7*
  • cumpi3
    ja se tesim...zmena doby by mohla vyrazne pozmenit ouboje...preci jen, zadny pusky, sniperky, nic...bude to vic o boji na blizko a luku, ktery jsem v predchozich hrach nepouzival...koho nebavili predchozi FC hry, tak pro nej to nebuede...ale ja je mam rad, ac nejsou dokonale, takze dobry, dobry, dobry *4*
    • alea206
      Aby se z toho spíš nestal takový ořezaný Skyrim, protože nějakej komplexní soubojovej systém bych od toho nečekal.
    • jisteze bavili predchozi FC hry ..treba Far cry 1..jeste ze dnes se v nem da hrat coop a multak :)
  • Jack1947
    Takže po 2, defakto to samé ještě aby to bylo náročnější!!!
  • Taky se nebude skoro lisit ani hra : D
    • budou tam šavlozubí tygři místo normálních tygrů a mamuti místo slonů, víš jaká to musla být makačka to předělat? *1*
      • cumpi3
        a taky tam budou lidi...vis, jakou praci jim dalo udelam novy skin na cloveka? Aby to bylo pokracovani a ne trapna kopirka, nemeli by tam byt zadni lide...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit