Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ste prohlasil „Měl horší grafiku jako Bioshock z roku 2007 *3*”. Co je kravina protoze BIOSHOCK 1 ma proste viditelne horsi grafiku jak BATMAN: AA (mluvim o PC verzich, plnych detajlech, rozliseni 1920x1080). Cili me doporuceni k navsteve ocniho lekare porad plati *3* Jak rekl kolega "Mayuri12@tiscali.cz" nemerit vse podle CRYSIS...
    • Tak uznávám, že s tím Bioshockem jsem to asi přehnal, bylo to tak na stejné úrovni. A btw. Bioshock podporoval DX10, Batman jen DX9. Takže každopádně hláška v článku o DX11 efekty nabytém prvním dílu Batmena je úplně mimo a na to jsem chtěl hlavně poukázat, než jste se do mě pustili *1*
      • Na stejne urovni to taky nebylo *15* Co se tyka grafiky tak plati rovnice "BATMAN: AA > BIOSHOCK 1" (i kdyz mel BIOSHOCK 1 DX10 podporu). Ale jinak souhlas to co se pise v tomhle clanku taky nechapu... protoze BATMAN: AA je jak jste napsal ciste DX9 hra *4* Jinak doufam ze NVIDIA to s tema "optimalizacema" nak moc neprezene *5* Byl bych rad kdyby si mohli zapnout primo ve hre vyhlazovani i majitele ATI karet (snad nechci tak moc *15*).
        • Mohu se zeptat, jak jste vypočítal tu rovnici? *1*
          • A popravdě jsem ještě neviděl rovnici bez rovnítka *3* *14*
            • Bohuzel me celou dobu chapate spatne *3* Kazdej kdo uvidi na vlastni bulvi BIOSHOCK 1 na plny detajly a BATMAN: AA na plny detajly (bez PHYSX) musi rict (pokud ma oci v poradku) ze BATMAN: AA ma hezci grafiku *5* Zadnej subjektivny nazor to neni... to je proste FAKT. Kdo nevidi rozdil ma neco z ocima a mel by navstivit ocniho lekare *3* Jo uznavam BATMAN: AA ma horsi grafiku jak CRYSIS 1 ale i na svou dobu mel BATMAN: AA hezkou grafiku (ano tohle uz je muj subjektivni nazor) *5*
            • Já Vás chápu celou dobu, vycházíte ze svého subjektivního názoru, to není žádná rovnice ani nerovnice. A já mám zas na to názor jiný *3* A Batman AA patřil i ve své době k hůře vypadajícím hrám (bez Physx).
            • Chytani za slovicka vam de to musim uznat *15* S matiky sem myval ctyrky tak tu "rovnici" treba brat s velkou rezervou... Ale prumerne myslici jedinec asi chape jak to bylo mysleno *3* BATMAN: AA ma viditelne lepsi grafiku jako BIOSHOCK 1 (mluvim o PC verzich) *5*
  • nevim proč se řeší DirectX.. Witcher 2 je důkazem (a mnoho dalších konzolových her, i když jsou exkluzivní třeba jen na konzole) toho, že se dají v DX9 dělat pořád pořádné hry.. dokud nebude nativní podpora DX11, což by mohlo být u většiny tak za rok a půl, tak nějáký extrémní posun nebude.. a jak už bylo řečeno, srovnávat vše s Crysis je hloupost, protože každý engine je zaměřený a stylizovaný rozdílně, některé si sice konkuruju, ale mají rozdílné styly, někdo jede víc na fotorealismus a někdo zase na efektivnost
    • DX není jen o vizuální stránce. Ono když je to jak teď, že je nativní DX9 a k tomu se ,,nalepí,, DX11, je to špatné, protože výkon si to žádá značný. Kdyby byl nativně DX 11 v dnešních hrách standardem, tak by mohli hry vypadat lépe než teď a dokázaly by to spustit i relativně slabé karty. Myšleno tedy spustit i DX 10 karty bez některých efektů přístupné jen DX11. Ono řekněme si narovinu, že DX9 karty jsou na dnešní hry slabé, XP systém zastaralý, takže v konečném důsledku lidé co alespoň trochu hry hrají, jdou s dobou (min DX10 karta , Win vista nebo SE7EN) a všimněte si jaké má Battlefield 3 Nároky VS Grafika. Kdyby takto vývojáři dělali hry, bylo by to nejlepší. (jenže ať chceme nebo ne, tak zisky jsou asi z 75% z konzolí, takže čistý nativní DX11 engine bude až s novou gen. konzol.) Bohužel *13*
  • WTF, DX 11 až od GTX570..takže 560, která má 11ky taky má smůlu..no super....idioti...
  • Jo to je sakra rozdil 2.4Ghz a 2.5Ghz dvoujadro. *1* Takze jde pro PC spravne o hru optimalizovanou predevsim na graficke karty a to se mi libi. I kdyz ani pres nizke naroky na procesor ten muj stacit nebude. *10*
  • Tak minulý díl teda určitě DX11 neobsahoval. Neobsahoval totiž dokonce ani DX10, ale pěkně jel na DX9 Unreal3 enginu a grafika byla již tehdy strašně zastaralá. *16*
    • Mayuri12
      No tak batman 1 rozhodně neměl zastaralou grafiku tady zas někdo všechno měří podle crysis
      • Měl horší grafiku jako Bioshock z roku 2007 *3*
        • Mayuri12
          to bych neřekl ale mysli si co chceš
          • Souhlas s "Mayuri12@tiscali.cz"! BATMAN: AA je jedna s nejlepe vypadajicich her na U3 enginu (teda alespon podle me) *5* Co se tyka srovnani grafiky s BIOSHOCKem 1, tak je asi kazdemu jasny ze BATMAN: AA ma o HODNE hezci grafiku jak BIOSHOCK 1. Mozna je grafika tehle dvou her na priblizne stejne urovni v pripade konzolovych verzi *3* Tam bych se tomu nedivil ale v pripade PC verzich tehle her je rozdil v grafice JASNE viditelnej v prospech BATMAN: AA. Doporucuju "m4xp0w3r7" skaknout k ocnimu lekari *3*
            • m4xp0w3r7 : je to tvuj nazor ,ale fakt Bioshock byl graficky uplne jinde mozna hlavne proto ,ze na uNreal 3 enginu nebezi *1*
              Batman jednicka mel uzasnou grafiku v ramci U3 enginu . Nerikam ,ze nejsou hezci hry ,ale posledni vec co bych na Batmanovi krytyzoval by byla prave ta grafika . Je to tvuj nazor jen nevim poc mas potrebu hotady tak tlacit . Asi jsi jeden z tech typu co rad hlavou proti zdi *3*
            • Ste prohlasil „Měl horší grafiku jako Bioshock z roku 2007 ”. Co je kravina protoze BIOSHOCK 1 ma proste viditelne horsi grafiku jak BATMAN: AA (mluvim o PC verzich, plnych detajlech, rozliseni 1920x1080). Cili me doporuceni k navsteve ocniho lekare porad plati Jak rekl kolega "Mayuri12@tiscali.cz" nemerit vse podle CRYSIS...
            • Všechny UE3 hry vypadaj +- stejně. Batmana 1 jsem hrál a prostě si pamatuju, že grafika byla velice slabá i na tu dobu. A protože máte jiný názor, tak mě hned nemusíte urážet *7*
  • A protože i nový díl pojede pěkně na historickém Unreal3 enginu a o implementaci DX11 se stará Nvidia... tak je asi jasné,jak to dopadne. Změny neznatelné ani pod lupou a nárůst hw náročnosti enormní *4*
    • sezen si naka porovnavaci videa a pak neco pis doporucuju . Normalne bych ti link poslal ,ale kdyz mas tady cas psat takove blbosti tak jiste mas cas na to najit si nejake porovnavaci video .
      • Jaké blbosti? Snad jediná hra s viditelným přínosem DX11 je Crysis2, jinde to nestálo ani za řeč, max vyšší fps při stejných detailech, což platí snad i o DX10 hrách. Tak zrovna u UE3 by mě to hodně překvapilo, kdyby tomu bylo jinak. A přímé porovnání DX9 vs DX11 jsem fakt nenašel.
  • cize ked mam Radeonku, tak si batmana nezahram?
    • Zahras ale bez PhysX. To bohuzial Radeon nepodporuje. Nemusis sa obavat, o vela neprides.
      • Aspoň mohli zapracovat poslední Physx sdk3 s podporou vícejader CPU a pak by to šlo snad hrát aj s amd a physx se silným procákem. Ale tradičně podle zpráv zabudovali starou jednovláknovou verzi, takže bez nvidia bude physx nepoužitelné. Úmyslně asi že? *3*
        • Dnes uz nie je problem kupit si lacnu GPU od Nvidia (vsetko nad G80-kovym jadrom), a pomocou jednoduchej 3rd-Party aplikacie dosiahnut to aby bol PhysX vypocitavany na Nvidia, a render na ATi. Ale ano, ak si Nvidia priplati, tak je samozrejme, ze excluzivita tam je.
  • Hral nekdo batmana v tom stereoskopickem 3D ??? :-)
  • Nechapu proc neni uvedeno jake graficke karty ATI budou treba na rozhybani hry, mozna se Nvidia stydi protoze hra jede na Unreal Engine 3 Ati v testech drti jejich grafiky (aspon pred 2 roky byla ati nejlevnejsi a s nejvyzsim FPS v testech Unreal Engine 3). Mam doma Ati 5770 a tu jsem koupil predevsim kvuli Unreal Engine 3 jelikoz na nem pojede pokud vubec vyjde Lineage 3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit