Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty krávo a pak si nedělejte prdel z konzolistů :D
  • kristepane, jakej pak zase "simulator"? To za chvili snad i pac-mana nazvete simulatorem! Tahleta arkada nema se simulatorem ale opravdu vubec nic spolecne!
    • tohle je simulator pitomci http://www.digitalcombatsimulator.com/
  • Myslim ze tu mame kanditata na jedno z nejtrapnejsich intro videi vsech dob !!! *7*
  • Jaký IL2 sturmovik myslíš, pokud vím žádný nástupce IL2 ještě nevyšel a jestli myslíš Wings of Prey tak to není nástupce ale jen další arkáda, která nemá s IL2 pranic společného. Jediný pravoplatný nástupce IL2 sturmovik má být simulátor v plném slova smyslu Storm of War: Battle of Britain. *4*
    • ani len netusis ako si ma potesil. nevedel som o tomto. pozeram obrazky a videa... shit brix.
    • Wings of Prey sice nemá tak věrný letový model jako Il-2, ale na uroven "simulator" se o arkade taky neda zrovna mluvit. Nicmene na Storm of War se tesim taky. Snad nezklame :)
  • tieto arkadove simulatory... pche.

    najviac ma sere jak dojebali IL2 sturmovik.
    dalsia hra znicena konzolami.
    vydaju to na konzoly...tupa arkada. potom to chystaju na PC pricom sa ohanaju aky to bude simulator. hral som to a nestcil som sa divit. neuveritelny odpad. otrasna arkada inak inak takmer dokonaleho simulatoru z pred par rokov. obrovske sklamanie.
    nechapem aky vyznam to malo pchat na konzole. dalsia dodrbana hra.

    co sa tyka HW narokov na HAWX 2 tak som zvedavy na testy AMD vs. NVIDIA v plnej hre lebo v tom benchmarku utrzila AMD paradny debakel od NVIDIE. 111
    • Vole, Nvidia recenzentům dodala speciálně upravenou verzi benchmarku, která ji zvýhodňovala, psalo se o tom na mnoha webech.
    • No podle toho co se psalo,Nvidia pouze pouzila lepsi vypocetni algoritmus pro teselaci.Nic vic nic min....

      Jenak mam dnes uz sunku a na mem radeonu 3870 hraju na full s 8xAA kolem 40fps.Takze nevim o jakem debaklu tady pises.
      • tak ale na tej 3870 nemas dx11. a nvidia rozdrtila amd v hawx2 dx11 benchmarku.
  • dohral som to na X360-ke. velmi slabe pokracovanie inak skvelej hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit