Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GfWL nebo Steam?
    • Shaker
      to prvni spis, vzhledem k tomu, ze to planujou prolinkovat s GTA a dalsima hrama
    • Vakek
      Na steamu už běžej předobjednávky takže asi tak *4*
  • na nejnižší uváděnou konfigu to bude valit v 320x240 a 12 - 45 fps dle kvality stínů a na max uváděnou to bude běhat stejně akorát v rozlišení 1440x900 + kvalita stínů + kvalita vody *15* *15* *15* *15* *15* *15* jo a na ps a xboxu to pojede 26,8 fps s viditelností na 13,5 m *15* *15* *15*
  • CrocoRay
    Ta Geforce 8600gt a 2 gb ram by jako ušlo, ale ta Geforce 680gtx a 16 gb ram znamenají jako doporučené požadavky pro vyšší nastavení detailů nebo co? Jsem ani nevěděl, že už je na trhu taková karta *1*
  • nevím co tady řešíte konečně hra která aspoň doufám využije potenciálu dnešního hardweru vždyť je to až trapný když dnešní hry pracují maximálně s 500 mb paměti na grafice nebo dokonce operačniho systému k čemu pak nám jsou ty počítače to pak můžu myt opravdu jen tu konzoly. A 35gb na disku snad v dnešní době taky není problém ne?
    • Mechwarrior_bw
      lenže je rozdiel využiť potencial HW tak, že skutočne prinesiem niečo čo je vzhľadom na konkurenciu nevídané alebo tým, že prinesiem niečo čo zapadne do priemeru ale nulovou optimalizáciou zatopým aj highendovým riešeniam. A pri všetkej úcte, zo všetký tých screenov a ingame videjí tretí diel nevyzerá po vizuálnej stránke nijak výnimočne.
  • 35 giga ? vzdyt to zas clovek dohraje za 4 hodky.
    • Hanzales
      Jo no, velikost her roste a herní doba se zkracuje :) Docela zajímavý jev, ale třeba u skyrimu jsem koukal, jak to vtěstnali do 6GB. Ale kde jsou ty časy, kdy se na disketu vešlo 5 her, nebo potom na CD i 100 her, kdo by to byl řekl tehdy kam až to dojde... *4*
  • Od doby co mám PC jsou mi konzolové záležitosti u zadku. Navíc hru nehraju kvůli grafice. Cítím se fajn, netrávím svůj životní čas "schovávaním za múriky", když chci prostě hraju ... :)

    Můj osobní názor, flamewarmakeři pc vs konzole děte víte kam.
  • Od doby co mám Xbox jsou mi tyhle záležitosti u zadku. Navíc hru nehraju kvůli grafice. Cítím se fajn, netrávím svůj životní čas řešením těhle pitomin, když chci prostě hraju ... :)

    Můj osobní názor, flamewarmakeři pc vs konzole děte víte kam.
    • jindra.veliky
      kdyz ted nemusis resit tyhle pitominy tak treba misto toho objevis lek na AIDS nebo rakovinu *5*
      • GlaDOS
        Nebo na inteligenci a ty tu pak začneš psát samé pluskové komentáře *3*
        • CrocoRay
          To by si ty prášky museli vzít i ti, co tu hodnotí *3*
    • Ano, flamewarmakeře, jdi do P*
  • 35 GB dat, hm...

    Koukneme na obrázky, koukneme na předvedené gameplaye. Prostředí vypadá velmi detailní, v exteriérech (smetiště) se povaluje plno nesourodých předmětů, zbraně jsou vymodelovány snad do poslední oděrky a textury asi také nebudou nejmenšího rozlišení. Megabyty a gigabyty vesele naskakují.

    Dále, TIPUJI (spekulace), že Rock* bude do příběhu cpát tuny "ingame" CGI. To znamená gigabyty navíc, hlavně kvůli konzolím. To není míněno jako pokus o flamewar, mám na mysli scény předpřipravené při takovém nastavení enginu hry, že by to bez poklesu snímkování stěží zvládala tak současná hi-end PC sestava.

    Jako poslední zavěštění z koule předpokládám, že ohledně fyziky hra pracuje s množstvím předpřipravených situací které jsou pouze doiterovány tak, aby odpovídaly aktuální situaci na scéne. Tím se uleví procesoru, ale naskáčou další data. A zejména u komplexní Euphorie to asi data nebudou malá.

    Shrnuto - nejsem takovou rozsáhlostí příliš nadšen, ale prozatím si myslím, že by to mohl být učelně využitý prostor. Uvidíme.
  • Jazz
    Pokud nebude na Steamu Pre-Load, tak adios *13*
  • Až budou rockstar vydávat příští hru, tak vedle data vydání budou taky uveřejňovat očekávané datum, kdy bude na trhu dostupná hardware pro minimální požadavky - asi tak za tři roky po vydání.
    Sice je fajn, že to vydávaj i pro PC, ale tohle vypadá, že celej port bude jen nějaká alfa verze emulátoru xboxu. Optimalizace pro ně evidentně sci-fi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit