Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sakra skyrim se mi kouse takze se zas muzu vratit k wowku xD neee sem se tesim ze po3letech zavislosti se zbavim wowka
  • Cus ,myslite ze mi to na doporuceny pozadavky pojede plynule, kdyz mam grafarnu 4850? *9*
    • Ještě záleží na ostatních komponentech. Ale kdyby záleželo jen na grafice, tak na full to asi úplně plynulé nebude.
      • Tohle je moje sestava: Win 7, 4 jadrovy procesor AMD Athlon, graficka karta HD4850, operacni pamet 4 Gb
        • Procesory s názvem Athlon už tu jsou pěkných pár let. Vlastně vůbec první procesor s frekvencí 1GHz byl myslím Athlon XP *1* . No ale pokud to je aspoň Athlon II X2 na rozumné frekvenci (+-3GHz), tak by to na medium mohlo jet, jo.
          • Je to AMD Athlon II X4 635
            • Aaaaa...tak to dekuji za prijemnou informaci *2*
            • Jo, s tím by neměl být problém.
      • No ostatni komponenty jsou v poradku, ale tak na tu stredni grafiku by to melo ject ne?
  • další hra kterou rozjedu na max *6*
  • Koukám, že mi můj Phenom II x6 4ghz, 16gig ram a dvě 6870 v cf budou ještě nějaký ten pátek na to hraní stačit *4*
    • neco tu smrdi *5*
    • Nechápu, za co jsou ty 3 mínusy.
      • SkillJam
        Asi to brali jako vychloubání se.
  • Podle obrazku to bude mit minimalni naroky na HW. Cili 486 a nejaka stara Vesa vam bude urcite stacit.
    • kotty
      Trapny pokus o vtip nebo o vyvolani flamu? Jen si vybrat...
  • Hardwarove pozadavky, ktere me zajímají...

    Xbox 360:
    - xbox360
    - ovladač
    - televize

    *4*
    • BoB.2
      To znamená:


      -bez češtiny
      -hrozný zaměřování
      -hnusná grafika

      *4*
      • Hairy_Ass
        A hlavně bez fanouškovských modů.
        • Jenom technická? Kde se fláká Olorin? *1*
          • Hairy_Ass
            Co? Myslíš, jako proč jsem dlouho nebyl na Icefire.cz? *4* Sám nevím, jak se tam po seriálu nahnalo spousta nových fanoušků a začalo se již probrané řešit znovu, tak jsem si řekl, že si dám na chvíli pauzu. *3*
            • Jasný já jen jak tady viděl tvoje jméno tak jsem si říkal že jsem nic od tebe dlouho nečetl *1*
      • ...kontrolna otazka: Myslis si, ze je nejaky rozdiel medzi tebou a Arny-m, na ktoreho reagujes? Ja myslim, ze nie...
        • BoB.2
          Jeden jo, on má X-BOX já PC.
          • ...prave si dokazal, ze ziadny :)
    • F.A.I.L.
  • BoB.2
    Jestli všechno pujde jak má 10tyho budu mít doma noví železo na kterým to povalí na ULTRA. *14*
    • dilinja
      copak táta si pujčil od providentu? *5*
      • Copak? Vlastni zkusenost? *5*
      • BoB.2
        Ne prodal jsem ledvinu, oko a půl mozku takže je ze mě ženská.
  • Doufam, ze ti betatesteri nekecali, ze hra je stejne dobra akorat bez tech neprijemnosti co ve hre byly.
    • BoB.2
      Hlavně aby nezapomněly udělat záchody jako v Oblivionu. *15*
  • lidi mam problem, ja bez cestiny nebudu rozumet. neco prelozim ale v tehle hre budou dialogy hlavni co kdyz to prelozim blbe a pokazim si vyvoj postavy.
    • Česká lokalizace bude.
      • jo mas pravdu, ted sem si to precet na internetu, priste si to vyhledam a pak radsi neco napisi
        • Moudré *1*
          • taky sem dotal pluska :-D
  • No po zklamání že na mém 4 jádru a GTX 260 nerozjedu Battlefield 3 je tohle velká útěcha *1* Aspoň něco boha jeho *1*
    • omg kde si prisel na to ze to nerozjedes omg ? BETA CASPIAN BORDER 40-50 FPS na HIGH s HD5770 1GB 4GB RAM PHENOM II 3.0GHZ 1440x900
    • hral jsem betu na dvoujadru s GTX 260 ve FullHD, staci jenom vytunit detaily, jinak to bylo naprosto v pohode.
      • neverim s dvoujadrem sel nahovno i bfbc2 mel sem gtx275
    • Neni na to mit 3 roky jednu konzoli, nemusis nic upgreadovat jen si uzivas .... a to ze je grafika horsi ? na to s....e pes
      • kdyz chces horsi kvalitu grafiky, tak PC takz nemusis upgr. proste nastavis detaily jak na konzolich a spustis to i na 3roky starem kompu
    • jakže ? to je nějakej renonc, né ?
      • On totiž zapomněl dodat, že má Windows 95 *1*
      • Proč myslíš?
        • mno pokud vím, je bf3 engine vylepšený z bad company 2, kterej jedu naprosto plynule (neměřil jsem, ale určitě ne 30fps, spíš kolem 50 - jsem vysazenej na blikání a raději volím plynulý pohyb než vytuněný detaily - zvlášt v mp), většina věcí nastavená na ultra, pár na high, 1920x1080. Mám též 4jádro core i7 a grafiku jen o fous lepší než ty - 285gtx, 6gb ram. Čili jsem na tom zhruba stejně jako ty, zdá se. No a tak se mi nechce věřit, že bych bf3 "nerozjel" - počítám, že tím nerozjetím spíš asi myslíš "nerozjel na high/ultra" ? Protože pokud bys měl pravdu, tak bys mě teda rozesmutnil, páč nějakej upgrade fakt neplánuju a bf3 bych časem rád *5*
          • No tak nějak sem netušil, že by se dal BF3 hrát i na takové starší konfiguraci, protože sem četl HW požadavky a i ty minimální mi přišli pro moje PC dost krvavý, ale ještě jsem to nezkoušel hrát...
            • presne tak pri uvedeni pozadavku jsem zjistil ze do noveho pc musim narvat 2x tolik :)) skoda ze si to zahraju az za pul roku :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit