Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ono třeba na obou mých Ryzenech jsem neviděl za poslední rok žádnej HW survey (tedy od doby co Ryzeny jsou). To se to pak Intelu počítá. Pravda ale je, že tenhle týden, patrně po opravách, vyskočil HWsurvey na obou počítačích.
    • Přesně tak, celý je to podplacený Intelem, aby AMD nevědělo kolik prodává vlastních výrobků.
      • Co? Co to má společného s HW survey Steamu? Já jen poukazuji na fakt, že na několika svých počítačích jsem s Ryzenem HW survey neviděl za celou dobu co Ryzen mám, tudíž o něm HWS Steamu ani neví, což se logicky promítne do grafu. Pak stačí, aby HWS vyskakovalo jen na "správných" počítačích a krásný graf je na světě a tučné odměny se můžou rozeslat. Není to jenom můj pocit. Pročítal jsem pár fór, CZ i zahraničních a všude tam to podezření vyselo ve vzduchu. Z programátorského hlediska je to pár řádků kódu.
  • TheGGG
    win 7>>>>>>>>>>>>>>win 10...
    • Jo, taky si pamatuju lidi, kteří pořád říkali jak jsou XPéčka nejlepší, pak zase byly nedotknutelný Visty, teď jsou to sedmičky, tak si zase na docenění desítek budeme muset chvíly počkat...
      • XPéčka jsou nejlepší i dosud, nejstabilnější windows a k tomu poměrně nízká spotřeba paměti (velké pozitivum oproti především w7). Sedmy jsou hned za nimi.
        • Ne xp čka zabilo to že neuměli víc adresovat víc jak 4 gb ram..což je dneska naprosto nedostačujicí...jinak samozřejmě po těch 15 letech co na tom furt pracovali byly ke konci už vychytaný .:D
          • Jack1947
            Pravda no základní verze tak tak zmákla 3,5gb a bylo to hodně nicméně prostě starej systém, neumí víc jak DX9.
          • Draken69CZ
            Byla i 64bit verze
            • p9rno verze
        • Jack1947
          To jo ale bez aktualizací a úplné podpory. . . *7*
          • Samozřejmě je to míněno jako technické srovnání tj. bez ohledu na podporu. Kdybych to srovnával podle tebe tak vyhrají desiny a to jenom proto, že jsou nejnovější a podpora bude nejdelší resp. starším systémům podporu dříve odstřihnou.
      • Ony někdy byly nedotknutelný Visty? *1* https://youtu.be/UC4vz6IbdtY?t=2m30s
        • No minimálně v mém okolí to byl po nástupu sedmiček ten jediný možný OS.

          Btw co to máš sakra za profilovku? Pokaždé když si vzpomenu na Sammeta, jeho shemale zpěv a prznění metalu, tak mi otékají koule :D
          • Jack1947
            Jo po Sedmách si už na ten nepovedený paskvil jako byli Visty nikdo nevzpoměl nicméně když vyšli tak je už kvůli (DX10 revolučních) a hlavně HALO2(i když to dostalo neofiko patch který to rozjel na XP) zkusil asi každý postižený hraním.
          • No já si teda pamatuju, že většina lidí v mém okolí přecházela z XP přímo na 7, protože se tradovalo, že po strašných Vistách je to konečně slušný OS (sám jsem to takhle dělal, ale vím, co si s Vistama prožili kamarádi, co na ně přešli), já pak se 7 vydržel až do loňska, kdy jsem při výměně SSD vyměnil i OS a zatím se mi taky nic hroznýho nestalo, v případě notebooku dokonce došlo ke zrychlení oproti 8, co na něm byly.

            A jestli mi někdo nemůže vyčítat špatný vkus při výběru profilovky, tak to budeš ty :D
          • Veskoslav
            Tak to máš docela postižené okolí. V mém okolí, jakmile vylezly 7, tak kromě naprostých diletantů, co umí akorát zaplnout a vypnout pc, všichni přešli na 7, protože horší systém snad byl jenom Millenium.
            • Jack1947
              Nojo byl by to parádní systém nebýt mrkvosoftu...
            • XorxoxTalarius
              Visty byli dobre, bohuzel asi jenom tak rok a pul. Pak je zacal M$ prznit a orezavat funkce a moznosti co jsi s nima mohl delat. A jak vysli sedmicky, tak uz jim v tom stavu ve kterem byli nemohli konkurovat. Kdyz nad tim tak premyslim, tak to skoro vypada jako zamer.
    • *15*
    • ms-dos > win 7
      • DR-DOS byl lepší. Ale Vilda Branka s Malým a Měkkým byl holt průbojnější :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit