Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nutné mít XBox připojen na internet?
  • Super článek,konečně něco normálního kde sem se dozvěděl co mě zajímalo a i vtipný fotky :) oststní članky hlavně na konkurenčních webech to sou kolikrát vážně kydy *12*
  • milos.bohonek
    franta: Fotky nedělal Kinect, ale lidská bytost s foťákem :-)
    • no to je jedno, kdo dělal konkrétně tyto fotky, ale píšete tam "nezapomeňte smazat fotky, které Kinect v průběhu hraní pořizuje", tak mě zajímá, jestli to dokáže i move :)
      • A proč by to kamera u Move nedokázala? Dokázalo to už Eye Toy před pěti lety. *3*
      • milos.bohonek
        Jo takhle! To bohužel neposloužím, Move jsem nikdy důkladně netestoval, ale o nahatých exotech, kteří byli nechtěně vyfoceni a nevěděli, jak to pak smazat, jsem slyšel pouze v souvislosti s Kinectem, takže Move asi spíš ne :)
  • Dokáže i PS Move dělat takové fotky z hraní?
  • Obrovska slabina Kinectu je to, ze nemuzete stisknout zadne tlacitko. Vim, ze to je zamer tvurcu, ale tim bude pouzitelny jen pro par jednoduchych pohybovych her. Podle me casem umozni prikoupit i nejakou "mackaci" vec do ruky, protoze s ni by bylo vsechno mnohem jednodussi. Jinak ten boom velmi rychle opadne.
  • Clanek me potesil. Ke Kinectu jsem byl zpocatku skepticky, ale vypada to opravdu slusne. Urcite jde Microsoft o neco dal, nez konkurence a ovladani celym telem zni fantasticky. Mam Wii, coz je skvela vec na party, ale paradoxne otravuje, kdyz hraji vice nez 2 hraci. V tom pripade musite mit vice ovladacu, nebo si je menit, coz je dost neprakticke. Navic kdyz je nekdo jako ja levak, musite ze hry vyskocit a zmenit si profil, protoze vsichni ostatni jsou pravoruci... Kinect je take jednoznacne party-zalezitosti! Normalni gamepad to nenahradi (alespon zatim ne). Vyjde-li par slusnych titulu a trochu se snizi cena, jdu do toho!
  • mna to nahodou bavi a ked sa zide viac ludi je to aj s kinect adventures zabava aj na 4 hodiny.
    U mna to dopadlo tak ze ked sme sa 4 striedali tak na druhy den sme mali vsetci svalovicu a to sme hrali len adventures...
    a aj ked sme pri tom popijali vino nikomu sa nic nestalo :)
  • Piggsy
    Tato věc jde úplně mimo mě, Kinect si rozhodně pořizovat nebudu. PC mi na hraní bohatě stačí. Jen tak pro zajímavost, kdo je na tom stejně jako já, klikněte na "líbí" (taková menší anketa) *4*
  • No pro mě je Kinect test platformy, když se ověří že funguje tak další generace konzolí ho bude mít integrovaný, lag bude pryč a budou ho moct využívat i mainstreamové tituly (budou vědět že ho má každý uživatel). Určitě to nevidím na Mass Effect přes Kinect ale pro nějaké doplnění gameplaye proč ne.
    • Už u EyeToy mě napadlo, jako doplněk k ovladači, mohla být volba třeba zadávání kódu do elektronického zámku u dveří v FPS hrách, ovládání počítače atd. Na druhou stranu, jestli se člověk stejně nevrátí po vyzkoušení ke staré klasice myš/gamepad.
      Jsem zvědavý na volbu Move u KZ3.
  • Jako na casual hry to asi bude dobre. Ale neverim ze to pronikne mezi "klasicke" hry jako jsou fpska, strategie, adventury etc. Nezridka sedi u takovych her clovek i nekolik hodin. Schvalne zkuste si dvacet minut mavat pred monitorem rukama :D
    • tak je logicke, ze pokud budes chtit udelat strategii, adventuru apod. budes tomu muset tu hru prizpusobit. Klidne by slo hrat pohybem + hlasem, jen to musi nekdo udelat. Takovou adventuru bych si umel pod timto systemem naprosto s prehledem predstavit a mohl by to byt opravdu silny zazitek. Lidi jsou v zasade hodne konzervativni, takze cas ukaze, jak moc reklama protlaci neco noveho. Nechame se prekvapit. *3*
      • Ja hral na WII tenis a po 20 minutach sem si musel dat 2 hodiny pauzu. A navic podle tech obrazku a videii co jsem mel moznost videt, to abych se prestehoval jak tam skacou az do stropu a mavaj vsude rukama sorry ale jako fakt i kdybych ten prostor mel tak tech "5" metru ctverecnich vyuziju na neco lepsiho nez na kinect tim nechci rict ze je blbej me taky zaujal ale z techto nekolika malo duvodu co malo lidi vnima jsem to zavrhnul

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit