Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191

    Nejlepší HP hra z celé série, bez debat.

  • Souboj si aspoň jeden zažít musela, jinak přijdeš do chodby, která vede do Velké síně (od vchodu hned doprava...myslím) a když se podíváš tak tam uvidíš studenta. Přijď k němu a objeví se možnost souboje. Famfrpál si taky musela aspoň jednou hrát. Jdi cestou k Hagridově chatrči a uvidíš bránu. Do ní vstup a objeví se nabídka zápasů. Kouzla se počítají i z předchozího dílu a další 2 soubojová (z tohoto dílu - rictusempra, smeták, diffendo a houbuj - to jsou ty 4 ;-). Z předchozího dílů - flipendo, alohomora a lumos. Soubojová - rictusempra [to už tu je], mimble wimble a expelliarmus). Hra končí tak, že po tom co dokončíš potrubí a vrátíš se do školy, vstoupíš do Velké síně.
  • tadle recenze je hrozná. *16* *16* *12* *12* *11* *11* *10* *10* *13* *13* *9* *9* *8* *8* *7* *7* *6* *6* *5* *5* *4* *4*
  • Ahoj ... a kde tu hru můžu stáhnout? .... napiš mi odkaz sem -> http://mylifeunrealizabledreams.blog.cz/ *3* tu hru hledám hodně dlouho ....
    ráda bych si jí zahrála x)) díky předem za odpoveď :)) *4*
  • ja bych chtel harryho pottra a vězen z askabanu hru a kde ji mohu stahnou prosimmm *9*
  • hejky potrebovala bych poradit ja jsem si ju stahla a porad my to pise ze potrbuji cd nejde my to spustiti kvuli tomu....co mam udelat? *13*
  • na obrázku máte Harryho s Hagridem, to jsem ve hře taky neměla, jen jednou, když ho odváděli do vězení... Díky moc, napište na bortlova.agy@seznam.cz
  • ahoj, hru mám doma, a potřebovala bych poradit. Je fakt super a vy píšete ( i na jiných stránkách se píše), že je 9 kouzel, které se učí, famfrpálové zápasy, kouzelnické souboje, aj. já jsem ale v tajsemné komnatě (v potrubí) a ještě jsem nehrála ani 1 zápas, souboj a mám za sebou jen 4 kouzla. Je to správně? Komnatou ta hra snad nekončí???? v čem je chyba? Já hraji od začátku, zatím jsem měla 4 cvičení s kouzly, ale již všechny 4 kolejní slavnosti... *10* *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit