Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    S tou Ati kartou si to skvěle užívám *1*
  • Doufám, že ty efekty půjdou vypnout. Tohle nemusím.
  • smejki
    hmm, vliv na hratelnost. Ještěže je PhysX nezávislý na HW a jde použít na jakékoliv mašině... oh wait!
  • Tak znicenej mech pochopitelne vybouchne, vrak zmizi a zustane energie.
  • Mnohem hezčí particle efekty má UE4 a to i bez nějakých zbytečných technologií od nVidie.
  • Keyz
    Kdyby raději udělali to co není skoro nikdy.
    Reálný pohyb těla.
    Aby fungovalo ustřelení nohy,ruky zbraně atd. a hlavně aby to bylo vidět.

    Pak hmotnost hrála roli.I po smrti kdy se těžký stroj nějak skácí a po cestě třeba něco poškodí.
    Vůbec hmotnost prostředí se vůbec nepoužívá.Kdyby šel kus betonu ustřelit tak,že se trosky mohly poškodit stroj bylo to dobré.Nemuselo by to být naprosto věrohodné,klidně bych bral kdyby ten kus se spadl v celku.Hlavně by to šlo použít mělo by to smysl.
  • Keyz
    U online hry to je na prd když to nemá každý.
    Takové efekty často zakryjí část obrazovky atd. Pak je je hůře vidět a to se nehodí když se jede na body.
    Často lidí hrají a mají vypnuté všemožné věci jen aby lépe viděli atd.

    U singlu to chápu.
  • a aby to počítač utáhl, tak by musel být z NASA *15*, ne dělám si prču *3*
  • Hm, to jediný mě napadlo proč to tam je, nějaká energie spirituální v mechovi, ale stejně, pořádný výbuch by udělal větší radost ze zničení soupeře.. než tohle. Zabiješ xtunovýho bojovýho mecha a místo boooooooooom čumíš na nějakou voodoo energii .. vážně kravina.
  • HAWKEN jsem pred par dny zacal hrat, navzdory faktu ze nesnasim online strilecky a docela me to i bavi. Ale ze bych mel poneti jestli mam tuhle grafickou featuru zaplou nebo ne, vazne nevim a je mi to dost sumak. Neni to pro me dulezity.

    Jinak 'do mecha to cpou' protoze kdyz je mech znicen, na miste zniceni po nem zbyde energie, na kterou kdyz 'zivi' mechove vkroci, castecne se vyleci.
  • Nemám pocit, že by PhysX nabízel něco víc než konkurenční Havok (ba naopak) a to ten navíc počítá jenom procesor. Každopádně si ale myslím, že to má velký potenciál. Přece jenom GPU je pro takovéhle výpočty daleko lepší než CPU.

    Čemu ale nerozumím je marketing Nvidie. Proč podporují hru, kde ten obrovský výpočetní výkon slouží k nějakým turbulentním cosi, místo aby navázali těsnější spolupráci s nějakým studiem co vytváří např. open-world RPG ? Vždyť tam by to mohlo počítat spoustu úžasnejch věcí, který by ten svět oživily jako fyziku vody, větru, ohně apod. Na to už dnešní procesory nestačí a právě tam si myslím, že by mohly grafické karty Nvidie se svojí CUDA architekturou a PhysXem excelovat.
  • envidia Fizäks ! Nechutne to vyslovuje.

    Taketo srandy s casticami ma UE4 defaultne.
  • Ellendway
    Kdyby to bylo použito trochu lépe, tak to vypadá skvěle. Některé efekty se do té hry hodí (při rozbití mechu, při střetu rakety s budovou nebo kusy země, které odlétávají od mechů).
  • Jako efekt pěkný, ale nechápu proč ho cpou třeba do výbuchu toho Mecha, co to má jako být? Kdyby raději udělali pořádný oheň třeba. nebo kouř....
  • A já bych si už znova nekoupil radeonku ale tohle není o nvidia vs radeon...
    Ty efekty tam ale použili skoro zbytečně. Navíc tam hodili akorát particles. Přišlo mi to skoro k pláči.
  • tak to je těžkej trapas. fakt nechápu proč nemůžu rozšlapávat baráky jak řekl Vávra. Tam by physx našel uplatnění. Tohle je fakt směšný
  • No mě se to vůbec nelíbí... a ikdyby tak Nvidiu mě to stejně nepřinutí koupit jen kvůli physx. BTW u borderlands 2 taky ukazovali co dokáže Nvidia, a physx šel zapnou i na AMD.
  • smejki
    Ne že by PhysXový efekty nebyly pěkný, ale ty srovnávací videa ve stylu "běžného pracího prostředku" mě vždycky rozesmějou. Není těžký demonstrovat sílu nových efektů, když se v té non-physX formě jen všechno vypne, aniž by se někdo snažil docílit něčeho podobného/podobně působivého pomocí konvenčních metod. To už vůbec nemluvím o tom, že se to vždykcy musí pořádně přehnat, aby se náhodou nestalo, že si toho efektu nevšimnete.
  • Ja bych to nechal jen u destrukce Mechu jinak bych to nikam necpal :/
  • Souhlasím, vypadá to dost hovadsky, až nevkusně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit