Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jak se to hraje :D
  • Tyhle farmy miluje moje žena :D
    • Taktéž, bohužel se mi ale kousla na FarmWille2 na FB a to je totálka, nakopal bych za to Zynga do zadnice, při rozsahu a mapy a zaplnění farmy jaké žena již v tuhle chvíli má to každou chvíli padá a restartuje prohlížeče. Prostě "kvalitní" flashová appka *3*
  • Prečo to nemôže mať grafiku aspoň ako banished, ktoré urobil jeden človek
  • Přirovnat hru, která je svým stylem skoro totožná s hrami jako Caesar, Pharaoh, ...., k Majesty, to chce opravdu odvahu. Nejenom, že jsou to zcela odlišné strategie, ale samotné krátké popsání funkcí Majesty (klikání a posílání poddaných, je zcela mimo mísu).

    Jestli vás bavil, již zmínění Caesar, Pharaoh a podobné, tak Hearthlands je naprostý no-brainer. I když se spíše jedná o méně náročnou hru než předchůdci. Pokud ale nemáte rádi křehký management budování a surovin, pak se raději obloukem vyhnout.
    • Mohls to postnout pod muj prispevek, at mam nejaky ten kredit *2*
  • Další kopírka Cities Skylines? (Možná... i když spíš asi ne) Kreslená grafika nevypadá špatné, ale pro účely budování a stavění lepší. Otázka zní jestli dokáže zabavit na dlouho? *8* (Některé hráče snad ano, kteří mají rádi budovatelské hry a strategie zvlášť *3* )
    • Pri kopirovani Jackovi osobnosti je na miste nejvyssi opatrnost...moznosti tohoto mimozemstana jeste nejsou uplne zname.
    • Jack1947
      Možná , ještě bych ti doporučil vymyslet si vlastní nick, děkuji moc za pochopení *3*
      • MickeyMutant
        To je bratránek, Jacku. Proto se jmenujete stejně.
        • Jack1947
          Spíš je to...
          • PanS
            Kdo? Co?
            • Koho? Čeho?
  • Divim se, ze nikdo nezminil Caesar, Zeus, Pharaoh... asi mlade publikum :P
  • Konečně nějaká hezká a originální grafika *14*
    • Settlers 2 mají hezkou grafiku, tohle fakt ne.
  • ripper
    Připomíná mi to spíš kombinaci Settlers a mých oblíbených Beasts&Bumpkins, než Majesty. Mimochodem hra je pro Win/Mac/Linux, nikoliv jen Windows, jak uvádíte.
  • Lukyz
    WTF? *8*
    • co seti zas nelibi?
      • vypadá to jak hry na facebooku nebo na mobil.
      • Vypada to jako zvratek
        • Usmevne, jak prinosny komentar *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit