Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždy ked zapnem hru hodí ma to na stránku a neviem čo ďalej
    Prosiim pomoc
  • Jack1947
    Jen taková zvídavá otázka, kdybych měl peníze kolik bych zhruba potřeboval abych si hru užil s tím že nemusím mít nejlepší karty ale nějaké lepší aby mně prostě nesesadil někdo kdo toho vrazil hodně...

    Nebo to je individuální není to doufám random že i s lepšími kartami nemáte zaruřenou výhru...

    Takové půl na půl když chci ted hrát a nechci být jen boxovací pytel. Pro ty co mají více... je mi jasné že ted si bez peněz neškrtne nikdo ale zajimá mně kolik by tak minimálně potřeboval aby si jakž takž zahrál no.
    • Hru si užiješ i bez peněz, podstatný je chtít hrát. Základní karty nejsou špatný, je tam sice strop, ale pokud budeš mít štěstí a získáš brzy i nějakou dobrou legendárku, můžeš s tím porážet i decky s novějšíma kartama, každopádně na rankování zapomeň. Všechno hned bude dost drahý, protože karty z koupených balíčků jsou o štěstí a zaručena je vždy jedna rare karta, nikoliv legendárka… Ceny: 1 balíček – 100G (herní měny), 2 balíčky - 2.69€, 7 - 8.99€, 15 – 17,99€, 40 – 44,99€, 60 – 62,99. Dále si můžeš koupit karty z tzv. dobrodružství, což jednak zaručuje další zábavu ze hry proti počítači, ale hlavně získáš karty, které vidíš… Cena za komplet, pět křídel s dobrodružstvím, je 21,99€, zatímco jedno by tě vyšlo na 5,99€ nebo 700G. Mezi ceny (slevy) za nákup dvou, tří atd. vypisovat nebudu. A aby toho nebylo málo, budeš-li chtít další hrdiny, jeden tě vyjde na 8,99€. Zatím jsou k mání tři. Dobrodružství pro přesnost dvě. A úplná perlička na konec, pro ty, co chtějí mít opravdu všechno a neřeší prachy. Nelze začít teď, na svůj účet a mít všechno, viz odkaz s obaly http://hearthstone.gamepedia.com/Card_back
      • Jack1947
        Oh díky za podrobnou odpověd, fair enough. Zůstane asi u nějakých dětských Marvel karet tohle je běh na dlouhou trat...
      • Zapomněl jsem na 150G či 1,79€ za vpuštění do arény, tady můžeš získat hodně. Karty, prach (dust), z kterého si následně craftíš karty, a goldy. Háček je jen v tom, že musíš umět Hearthstone *3*
    • eStar
      To záleží dost na štěstí. Jediné karty které máš jisté jsou ze single playerových kampaní, ale není jich dost na to aby si z nich sestavil nějaký normální deck. Pak už ti zbývá jen kupovat další random karty a doufat že ti vypadne něco použitelného. A ano i s lepšími kartami se dá prohrát když ti nejde do ruky to co potřebuješ.
      • Jack1947
        Děkuji za info tedy jak jsem přepokládal takhle by mně to asi hrát nebavilo, je to jak loterie a místo peněz se vsází čas no aspon vím že bych to asi nikdy nehrál. Ona je občas i pěkná loterie to HOTS noo... a to mi myslím staší. *3*
  • jak jsem říkal hraju HS celkem často ale furt mam na prd karty a ještě jsem nedogrindil na Blackrock a jelikož strategie Blizzardu je s každým novým rozšířením dát do hry karty které jsou mnohem lepší než ty před nima tak mam před sebou konečně pádný důvod proč se na HS vykálet
    je to hezká hra ale pokud si teď založíte účet nemáte v herním světě nejmenší šanci uspět, takže o f2p se už rozhodně nejedná
    • Tak mě nové karty docela těší, ale asi to bude tím, že hraji jenom arenu a do ranked vlezu jenom když potřebuji splnit daily quest.
      Alespoň tak nepotkávám samé balíčky pořád dokola a je to stále zábava, na to že hraji od vydání HS.
    • Ale prdlajz... Nekoupil jsem si ani jedno rozšíření. Mam jedno podzemí Naxxaramausu a vystačím si... 4 legendárky - padl mi Ragnaros nestěžuji si a Cairne bloodhoof. Teď jsem si složil King Krushe a drtím s balíčkem, který obsahuje spoustu základních karet... Neříkám, že když si koupíš rozšíření máš to jednoduší, ale definitivně nejsou lepší než ty předešlé....
      • the grand tournament má mnoho karet které stojí stejně mají stejnou funkci ale ty z TGT mají lepší staty viz Evil Heckler a Booty Bay Bodyguard :)
    • eStar
      Jsem na tom stejně jako ty a musím říct že z téhle nové kampaně nemám vůbec radost. *7*
  • expanze na muj vkus vycházej moc často, člověk si ani nestačí užít to, co si chce pořádně zahrát a LUP - sou tu zase nový karty
    • to víš, streameři, kteří všecko hned koupí a hned projedu, a pak grindí furt dokola ladder s třemi podobnými decky, se nudí, tak je třeba je uspokojit.
    • Moc často? Tak asi jak pro koho, bych řekl… Když to farmíš poctivě, nekupuješ za prachy a nehraješ max. počet her, co tě odmění zlatem, nestíháš. Můj / tvůj případ. Hraju +-4 měsíce a dokončuju Blackrock. Naxx mám kompletní, pak vesměs od všeho něco. Něco z arény, něco za daily, něco z hospody… Celkově nic extra, o vysoký rank se raději ani nepokouším, 16tskou se nechlubím. Nemám build z netu, nemám Dr. Dooma, navíc mě to ani dlouhodobě nebaví, stačí potkat dvě hry po sobě to stejný nadupaný, a končím. Snad až dokončím Blackrock, jednu postavu vytuním a zkusím… Prostě je to hlavně o kartách, a pro ty, co to nakupují, je další rozšíření jen 20,- euro. Jinými slovy, oni stíhají, budou si hrát s nej kartama pořád, teda minimálně do té doby, než to přeplácají jako WoW…
      • Když to zpětně projedu, +-4 měsíce není určitě mínus, první dvě sezony jsem rankovou hru ani nespustil. A právě jsem se koukal, mám 4 rewardový obaly na karty, takže vlastně půlroček jak vyšitej. Hm, jde to velmi pomalu... Přesto mi další rozšíření nevadí. Naopak *3*
    • třeba si sedli ke stolu a řekli si "soudruzi, položme si základní otázku, proč jsou MtG takový zlatý důl? No to je přeci jasné, protože nutí hráče pořád kupovat nové balíčky, aby se udrželi ve hře!" *1*
  • "mluvícího murloka Sira Finley Murgletona" *1*
  • takle se rejzujou prachy...skoda, a jaky fanousek jsem byl
  • 12.11. 20$ *6*
    • http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/19932699/join-the-league-of-explorers-on-november-12-11-6-2015
  • a kdy se to do koupit ? ve hre to jeste neni. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit