Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneb jak Blizzard vykradl další hru, tentokrát Magic the Gathering.
    • Toto ma k Magicu asi stejne daleko jako Magic k zolikum.
  • Zdání klame a free to play to úplně není. Pravda je taková, že dota 2 sice vydělává méně, ale investuje do turnaju nejvice..Ano lolku se jim nevyrovná. Protoze lolkovsti vyvojari jsou pekni darmozrouti.
    • Vývojář je prostě chlápek co přijde do práce, napíše kód kterej se po něm chce a pak si za to na konci měsíce vyzvedne výplatu. Nazvat ho darmožroutem je poněkud mimo.

      Dota 2 je hra a neinvestuje do ničeho nic. Peníze investují lidé z top managementu Steamu.

      Nevím kolik peněz vydělá Steam měsíčně a jsem líný to hledat, něco mi říká, že to bude víc než si vydělá Riot s celým League of legens.
    • Zrzzek
      LoLkařtí vývojáři jsou takový darmožrouti, že prize pool doty dotují (hehe, to je slovní obrat) hráči...

      Nevím, kam do turnajů by měl Riot cpát peníze. Kvalita přenosu jako například Super bowl, koná se to v multifunkčních halách... Prize pool je sice u lolka menší, ale stále dost hodně velký. Tam jde hlavně o slávu!
      • to že zadotují pár turnají ti opravdu stačí jako aliby? no pak se nedivím, že sou to takový darmožrouti, dělal bych to stejně :D
        • *turnajů. už na to nevidím
  • Dota2 vydělává nejmíň, prototože aby jste si hru užili na 100% nemusíte investovat ani peníze ani grindit! To je to hlavní a málo lidí si to uvědomuje.

    Ať si říká kdo chce co chce, prostě křídlo za 700 je celkem dost:) A já mám nejradši arény a nejsem dobrej hráč, tak občas prohraju občas vyhraju, ale abych šetřil goldíky? Na to já nejsem...

    Tady holt lidem nejzbevá nic jinýho než tam loupnout kreditku a koupit si to a mít všechno hned. To samý LoL. Tam to taky můžeš vygrindit, ale proč? Radši tam lípnu kreditku a nemusím čekat! Prostě to chci hned, HNED konzumovat.

    Tenhle model vydělává na lidech, co jsou liní a špatní jako já:)
    • Neinvestovsal jsem do HS ani Euro a mam otevřená skřdla + 4900g
      A dost karet
      • jasně, ale farmíš denně ne? :) Tohohle hráč, který si to zahraje párkrát za měsíc těžko dosáhne.
  • Zajímalo by mě jak :D
    U mě ta hra spadla po půl hodině do těžkého stereotypu - souboje jsou jeden jako druhý, žádný progress, žádné zlepšování ... snad krom PvP žebříčku, což ale ale dost málo *1*
    • tak to je tým, že to nevieš hrať, a čo tak odomykanie nových kariet a vylepšovanie balíčkov, navyše rozdielne balíčky si vyžadujú rozdielne stratégie tak ako môže byť jeden súboj ako druhý?
      • To, že karty vypadají jinak, mají jiné schopnosti a útok/hp ještě neznamená, že je souboj úplně jiný.
        Mnohem víc mě teda bavil Gwent v zaklínačovi ... aneb není nad to když v PvP čekáš, až se protihráč uráčí po minutě udělat tah ...
  • Veskoslav
    No já osobně 0. Všechno za Goldy. Sice to chvíli trvá, ale dá se to. Podle mě po Dotě 2 další ideální F2P model. A nakonec vždycky podpořím vývojáře. Udělal jsem to prakticky u všech F2P her, co za něco stály jako PlanetSide 2, Dota, LoL, Warframe, Wartunder či Star Conflict.

    Uvítal bych ale, že třeba za 50 euro by šlo všechno koupit naráz a dál by člověk nemusel investovat.
    • z tebe ekonom asi nebude, zato by ses mohl uživit jako čur4k
  • Hearthstone jsem na PC nehrál a ani to neplánuju, ale na mobil je to naprosto ideální hra. Člověk si sedne na záchod a hraje - na PC si radši zahraju něco jinýho. Mé záchodové pauzy se poslední dobou velmi protáhly.
    • tak sedět na hazlu a hrát HS tomu říkám prosraný život :D
    • Děkujeme za vhled do vašeho záchodového života.
  • BoB.2
    Já myslel že je to free to play *1*
    • Keyz
      Nekup to....Vlastně. Nekupuj to pravidelně *3*
    • cumpi3
      F2T - největší ždímačky peněz...zlaté dlc *1*
    • to je i dota2...
      • Až na to že v Dotě si nekoupíš nic co ti dá výhodu ve hře či odemkne novej herní obsah. V HS se k 1/3 kartám nemáš šanci se dostat pokud si nekoupíš DLC. *12*
        • dlc jde koupiat za goldy. Takze netrep mas delat daily questy a setrit. Naxramas sem si koupil za goldy ten dalsi sem si 2 koupikl z agoldy a pak uz zaplatil bo sem radsi chtel hrat areny.
          • Každý den máš 1 quest co má v průměru 70 gold. 1 wing z 5 stojí 700 gold na to abys odemkl veškterý obsah 1 datadisku potřebuješ v průměru 50 dní. Pokud nechceš grindovat jako robot abys vydělával 10 gold za každé 3 výhry. Ale na to má jenom čas člověk co nepracuje či nedělá nic jiného než hraje HS celej den.

            To ještě nemluvíme o tom že člověk co si zaplatí dost peněz má instantně všechny karty ve hře.
            • każdý neděla 12 hodin jako ty v práci... měl si se hochu učit mohl si pracovat klidně doma ......
            • Apate: jak jsem už řekl, pokud nemáš práci či nic jiného a celej den sedíš u HS tak mužeš grindovat goldy.
            • Lze vydělávat týdně 1000 - 700 goldů
            • Spades
              Zapomínáš na pár věcí.
              1. Za každý quest máš průměrně 3-5 výher, tzn 5.5 výher, cože je dalších 18.333g za quest, čili čistě za questy a ty výhry máš jen 40 dnů na jeden datadisk.
              2. Máš ještě odměny za arény a skryté questy, jako doexpit hrdiny na max lvl, nebo vyhrát 100 her, za které máš taky dost goldů.
  • Vzdyt je to jako WoT, nasli diru na trhu a hra je dostatecne dobra aby ji zaplnilo.
  • Málo kdo si to uvědomuje ale podle mě toto začíná být víc nebezpečný než herní automaty. Jako znám pár borců co nekontrolovatelně do toho rvou prachy dokonce jeden si už začal půjčovat... Další důvod proč F2P není zrovna pro některé slabší jedince dobré. Nicméně je to pozoruhodné prý to vydělává víc než WoW už.
    • Já mam zase kámoše, který se tím živý #smyslenypribeh #druhastranamince
      • Spades
        #pouzivathashtagynastrankachkterehashtagynepodporuji
        • #sarkasmus
          • vonTossis
            #nicmoc
    • Je to kus od kusu - já mám oba "datadisky" a vyhrál jsem si je díky F2P systému během 2 měsíců bez utracení jediného dolaru. Je to parádně vybalancovaný a žádný "grindfest" za balíčkama se nekoná. A hraju jen na záchodě.
      • Dtadisky se za goldy koupit nedaji pekne musis vysolit eura
        • Tak to tě vyvedu z omylu, ale můžeš - každá "úroveň" stojí 700 goldů a je jich celkem 5 (5 úrovní = 1 datadisk). Nicméně nenajdeš je v "Shop", ale přímo v "Solo adventures".
        • Vše lze pořídit pouze za goldy.
        • Spades
          Tak to asi hraješ jinou hru.
          Normálně se dají koupit za goldy, stojí 700g za jedno křídlo.
          • Presne kvuli temhle bludum sem to nainstaloval a pak pekne 20e tady 15 euro tam zaplat zaplat, objednej si season pass a predplat si jednu kartu tydne a 10 balicku mesicne xxxxxxxxxxxxx FUCKOFF ................
            agenti blizzardu infiltrovali gamescz
            • Co řekneš na tohle chytráku? http://i.imgur.com/Mu5Ir44.png
            • Spades
              Viz: http://i.imgur.com/QzXLrDU.png
              Jde tam jasně vidět, že to jde koupit za goldy.
              Fail troll is failing.
            • Card Packs se daji koupit za ingame menu ale datadisky se daji koupit pouze za eura !!!
              Je jedno kolikrat budete ty dezinformace opakovat faktem zustava ze se to za goldy koupit neda takze kdo chce dnes zacit tak musi nejdriv investovat 42euro.
            • Spades
              Za předobjednávky máš pouze cardback.
              Nic ti nebrání počkat si do release a koupit si to za goldy, stejnak ten kdo zaplatí € nebude mít výhodu nad tím co si všecko koupí za goldy.

              Jediné co se za goldy koupit nedá jsou noví hrdinové, cože je jenom reskin hrdiny, hero power a 1 cardback.
            • Doporučení - přestaň být magor, použij to co máš na krku, nainstaluj to a přesvědč se sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit