Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sylens

    Za mě GOTY, nepamatuju se, kdy mě nějaká hra takhle chytla...

  • jurb83

    Tak kupil som v piatok poobede, teraz  v pondelok mam nahratych 23 hodin ... :D

  • Nerozumim tomu, ale u H2 je dost negativnich ohlasu na anticheat, ktery pouzivaji.

    • Hidden

      To je/byla jen takova vlna vesmes od lidi, co o tom vedi prd. Nekde si precetli, ze je to kernel-level anticheat a zacali rvat, ze neco takoveho do pocitace nechteji. Uplne u toho ignoruji fakt, ze vsechny hlavni anticheat reseni jsou kernel-level a je to o to vtipnejsi, ze spousta z nich hrala/hraje hry treba s EAC a podobne, ktere jsou na tom stejne. Ale to jim zjevne nevadi. ;)

      • KrPa

        a proc je to proboha treba v PVE hre??

        • Hidden

          Treba aby pripadni hackujici jedinci nemrsili hru ostatnim v parte, kteri o to nestoji?

          • KrPa

            dost hloupa vymluva pro pridani drm... jeste ji muzeme rovnou soupnou i do singhle hry co? aby si to hrac neskodil sam dobe 😂

            • Hidden

              Zjevne jsi nehral treba Red Dead Online s hackery, moc "skvela" zabava. ;)

  • Ten cross save by tam měli doplnit. Bohužel to nestihli do vydání, což je škoda.

  • Informace o hraní na PC ve 4K přes 100 fps bez uvedení konfigurace je velmi přínosná. Ale jen v tom, že si autor potřebuje zamachrovat, kromě toho tato informace čtenáři nesdělí vůbec nic.

    • Pavel Makal

      Doplněno, zapomněl jsem. Dík.

  • Recenze pěkná, jen nesouhlasím s ne "úplně pěknou" grafikou. Ta hra je na konzoli úplně úžasná. Hlaďounký textury, detaily, všechno. A ještě se to krásně hýbe i při obrovským mayhemu ve čtyřech na těžší obtížnosti. A to nemluvím o různých úžasných detailech jako třeba když jste po pás ve vodě a plášť plave na hladině. To jsem ještě nikdy nikde neviděl. Nebo, že si ve vodě "vyválením" umyjete brnění i plášť. Za mě rozhodně velikej nářez! Doufám, že se o hru budou dobře starat a přidávat pěkný startagemy a zbraně s brněním. Šiřte demokracii!

    • Pavel Makal

      Za mě je ta grafika v pohodě, myslel jsem to spíš tak, že existují podstatně hezčí hry :) Hraju to v tom performance režimu na PS5 a jak už tu bylo v diskuzi zmíněno, je tam hromada fajn detailů. Té hře podle mě výrazně sluší spíš šero nebo noc a střety s roboty, kde hezky vyniknou všechny efekty.

  • Milhul

    nejlepší hra 10/10

  • kovadlinka

    Od vydání už jsem nahrál 60 hodin a můžu říct, že mě velmi potěšili drobnosti, které se neobjevují ani v mnohem profláknutějších titulech, jako třeba že postava lehce klouže na bahnitém kousku země, když prochází hlubokým sněhem zpomaluje ji to a žere to víc výdrže, když vyleze z kryokomory tak pomalu rozmrzá, velmi vtipný ragdoll, i velmi pěkné procedurálně generované mapy... Grafika je více než postačující a nazvučení velmi líbivé... Game master a jejich někdy kanadské žertíky, jako je třeba náhodné seslání stratagemu při zadání jakékoliv kombinace, tomu dodávají tu pořádnou šťávu a porci zábavy 

  • Hidden

    Vystizna recenze. Jen bych dodal, ze premiovou menu lze nahodne nalezt i primo ve hre, typicky v kapslich (takovy ten blikajici majak), v bunkrech a nebo kontejnerech (nutno otevrit granatem nebo podobnym zpusobem), takze neni nutno hned uplne vytahovat penezenku. A ano, odpal ICBM si musi vsichni vyzkouset a povinne pri odpalu salutovat. ;)

    • Při takových obrovských explozích používám emote "HUG". koukni a uvidíš :D 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit