Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já doufam že to nebude taková nude jako 1 díl kterjej byl zábavnej asi tak 4 mise a pak to už bzla jenom nuda nuda nuda a nuda sic mě ze začátku bavilo ničit těma psycho útokama co měl Alex vše v okolí ale jak říkam 4 max 5 misí a pak nastala nebetyčná NUDA.
  • miker17
    už se těším
  • tak no se tesim ale i tak by me zajimalo kdy se to odehrava asi po jedničce (jak jinak) ale to by město muselo bejt v chaosu a poničený takže žádnej klidnej začátek tušim
    • blixa
      Melo by se to odehravat 14 mesicu po udalostech prvniho dilu... Ale vic budem urcite vedet po E3, kluci si urcite prezentace Prototype nenechaj ujit ;)
      • Díky nečekal sem odpověd a rozhodne to tady budu sledovat kvuli novinkám *3*
  • zajimavy... Alexe Mercera sem stejne nenavidel protoze mi pripadal ze dela veci jenom horsi nez aby pomahal.
    • Mercer bol praveze spravny antihrdina ktory vsade rozsieval chaos a siel si tvrdo za svojim cez haldy mrtvol, litry krvy a vlastne bol taky mili mlincek na vojakov a policajtov, absolutne nelutostny a kruty... nechapem co sa ti na tom nepacilo *1* Dufam len ze nebudeme za Hellera zachranovat svet, by to stratilo smrnc *3*
      • nelibilo se mi ze se snazil chovat jako clovek.... je to jako kdyby prave brecel nad tim ze zabil vsechny lidi v central parku, zatimco zere jejich srdce :D. Proste ty jeho schizofrenicky skoky z psychopatyckyho monstra na dramatickeho clovicka se mi vubec nelibily
    • Alex taky nikomu pomáhat nechtěl...chtěl se jenom pomstít...což je pochopitelný...Alex neni žádnej hrdina...doufám, že tomuhle vojáčkovi natrhne řiť *1*
    • To já bych naopak hrál radši za Alexe. Ten vypadal stylově, za tohohle se mi moc hrát nechce a ještě k tomu proti Alexovi :(
      • rancor1223
        Taky mám radší Alexe, tak snad ho na konci nezabijem.. Každopádně to bude sranda jako minule!
        • Doufam, ze na konci bude moznost zabit Alexe anebo ne. Jestly jo, tak alexe urcite zabiju. *5*
          • SPOILER... pokud jste sledovali příběh, tak za Mercera jste v podstatě nehráli
            • Mercer zemřel v momentě, kdy ho napadl virus, takže...
            • In soviet Russia, Alex Mercer plays you?
      • Však tím to bude i zajímavější, koneckonců to byl právě Mercer, kdo ho infikoval, tak ať si to teď vyžere. :)
  • Pete.palis
    Tak tohle vypadá...Famouzně! *5*
    • I see what you did there.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit