Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenzi jsem přečetl celou, ale příliš jsem se nedozvěděl.
    Autor často mluví o hloupých hádankách - jakých? Alespoň jeden příklad? A kde je v recenzi zohledněna kvalita optimalizace / zvuku / hudby / herní doby / replay value?
    Tohle je typ recenze, kdy je nejlepší si přečíst číslo a verdikt, že gameplay frustruje. Obsah samotné recenze nic víc nepřinese :(
    • souhlas..vlastně jsem se z recenze dozvěděl jen, že je hra otom útect sousedovi a..to je všechno nunanulaprd
    • Jo, taky se vždycky nejvíc těšim, že se u recenzí dnešních her něco dozvím o optimalizaci a jejím dopadu na výsledné hodnocení. Zvláště u takto technicky pokročilého díla.

      Ale hlavně, žádná zmínka o replay value?! Jak je možné toto zapomenout zmínit u singleplayerové adventury?!? U tohoto žánru je to přeci naprosto kritický faktor!
    • Jack1947
      Ta hra je jedna celá frustrace která má rozbitou nefyziku tak co bys nechtěl slyšet ještě? *12*
  • michaliuz18
    hra co aspon trochu preslavili detsky youtuberi , vyhajpovali a na zaklade toho si to kupili aj nejake decká od fotrovej kreditky. Inak je to odpad jak rit a nebyt youtubu ta hra by mala nulove predaje. SMutne ze srajdy musia hravat youtuberi aby si hru aspon niekto vsimol. A tvaria sa pri tom aka je to uzasna hra, hlupacky casuali
  • Tuhle hru nema cenu ani stahovat. Doufam ze "We Happy Few" dopadne lepe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit