Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxianimal

     A tak na Shepiho by mi seděl víc než na Geralta, ale pokud bude seroš nebo film na motivy Mass Effectu, tak Shepiho bude hrát žena, to už je předem dané :) Pro mě byl Shepard vždycky muž.

    • TheGGG

      teď aby femshep alespoň vypadal jako basic verze, ale tam mám taky obavy... casting bude zase strašný, jak je dobrým zvykem u těchto adaptací

    • Hej, jako taky hraju většinou chlapa, ale dávaj smysl oba. A taky se teda mnohem radši kouknu na scénu Femshep - Liara, než Maleshep - Steve Cortez. Páč kdyby udělali Sheparda chlapa, museli by kvóty diverzity nahnat někde jinde...

      Každopádně úplně nejradši bych byl, kdyby Shepardovu linku úplně opustili. Páč ten svět má poměrně bohatou historii a dost zajímavejch postav a co vyváděli parťáci předtim, než Sheparda poznali (případně když byl 2 roky mrtvej) taky nevíme úplně do detailů. Tak proč furt dojit Sheparda? V jedný epizodě? Jasný, proč ne. Ale celkově bych to na něm nestavěl.

      • Maxianimal

        To je vlastně dobrej nápad, dát ho někam jen jako vedlejší postavu. Nice.

  • TheGGG

    ano, není to žádný pokrytec, ale pravý hráč, navíc fanda w40k a velký nerd, ale stejně mě jako herec moc nebere... nevím. Možná bych si ho měl pustit v něčem lepším jak superman a witcher...

    • rudysakal

      Stardust, MI: Fallout, Immortals jinak mě nic čím by se mohl chlubit nenapadá

    • MI6 nebo UNCLE.

  • rudysakal

    Mohli by navázat na druhý díl MS, co by to byl za problém si naklonovat X x Sheparda když to dokázal Cerberus. Řekněme pro každou rasu/frakci jednoho specielně vymytýho Sheparda (kdo by si nepřál mít armádu z lidských spekter).  A rovnou by to mohl napsat R.R. Martin :D .... za mě by tam mohl Cavil mít malou roličku, pokud jeho herecký výkon bude alá Witcher, nebo může hrát Kaidana, tam by podoba byla

    • Čoveče a víš, že jo? Já si furt řikal, koho mi ten Cavil připomíná...

  • Blue.Shark

    Když si tak vzpomenu, kolik příběhového obsahu v ME je, trochu víc doufám v nějaký vysokorozpočtový seriál ve stylu Stargate. To jsem zvědavý, co z toho vyleze :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit