Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • námět zni zajímavě, ale proč musí jeden z Titánů vypadat jako nahý Karel Drda
    • Titáni vypadaj schválně groteskně je to prostě tak daný.
    • haha to vypada I v tom anime =D asi sou to fandove =D
      • Zato vy urcite vypadate jak recti bohove vytesani ze zuly.
        • tys viděl mojí fotku?? *1*
  • jen tak pro info scóre z Famitsu recenze japonskýverze jsou 8/8/9/9 [34/40]
  • fallanga
    I když hratelnost nevypadá zrovna nejlépe, tak jsem si jist, že si to užiji. Těším se.
    Btw... v článku je maličká nepřesnost. Nic velkého, ale fanatik jako já na to musí upozornit. "Sto let nikdo titána ani neviděl..." To je nepřesné. Scout Regiment pořádá pravidelné výpravy za zdi. Oni titány potkávají pořád. Proto mají největší úmrtnost a proto mají špatnou pověst.
    • ales.smutny
      Pravda, nepřesná formulace, díky :)
  • Úředně nepřiměřené rozhánění davu nudistů s gigantismem?
  • TheGGG
    Levi *14* *14* *14*
  • to anime je dost prumerne radeji bych videl hru ze sveta Berserka.
    • Vogon
      Berserk už má dvě oficiální hry a nezměrné množství her, které se jím inspirovaly. Z těch dvou je nejlepší Berserk: Millennium Falcon, pro PS2, které sice nikdy nevyšlo na západě, ale existuje anglické ISO pro PCSX2. Je to dost slušná Hack n' Slash, pro kterou dělal hudbu nejskvělejší ze skvělých Susumu Hirasawa(Taky složil soundtrack mimo opening pro anime a soundtrack pro většinu filmů od Satoshiho Kona), jenom první úroveň je dost špatná. Zprostředkovává to výborný pocit z máchání Dragonslayerem(Správný zvuk, rychlost animací a nepřátelé můžeš rozseknout ve stylu MGR:R) a je tam výborný bossfight proti Zoddovi. Hra má samozřejmě cenzurovanou nahotu, ale jinak je předloze dost věrná. Stačí se podívat na otvírací animačku a každý fanoušek pravděpodobně dostane nerdboner, https://www.youtube.com/watch?v=4iiH0xlCXog .
      Pak ještě vyšlo Sword of Berserk: Guts' Rage pro Segu Dreamcast, která je sice slabší, ale pořád je to OK hack n' slash s výbornou hudbou od Hirasawy a výborným fanservice momentem.
      • Berserk ?? Meh
        Anime a ani hry nechci vidět, protože nejsem příliš velký fanda NTR (znásilnění lásky/ženy před zrakem hlavní postavy)

        ale chápu, že se najdou "vyjímeční" jedinci, kterým se takové věci asi líbí...
        • Vogon
          Pokud tě jenom napadlo, že se Eclipse, nebo všechny erotické scény(až na tu jednu) z Berserko mělo někomu líbit, musíš být vážně "vyjímečným" jedincem. Mají mít přesně opačný účinek, a taky ho mají, teda pokud čtenář není "vyjímečný" jedinec, jako ty.
        • Vogon
          Pokud tě jenom napadlo, že se Eclipse, nebo všechny erotické scény(až na tu jednu) z Berserko mělo někomu líbit, musíš být vážně "vyjímečným" jedincem. Mají mít přesně opačný účinek, a taky ho mají, teda pokud čtenář není "vyjímečný" jedinec, jako ty.
        • jestli jedina vec co si si z toho odnesl je znasilneni postavy tak je my te lito berserk je hodne tragicke anime a manga ale prave to ze guts se nikdy nevzdal z nej dela jednu z mojich neoblibenejsich postav
        • TheGGG
          lepší zůstat u guro hentai...
        • Můžeš mít zajímavý zážitek i z věci co se ti nelíbí a berserk není jenom o ntr, už jenom když víš co to znamená si jich určitě pár viděl *12* *3* já třeba Kite, který se taky takhle dá klasifikovat, považuju za jeden z nejlepších počinů v anime vůbec. Klidně si zůstaň u pohádek od Ghibli, já se na ně ostatně koukám taky, ale s takovými předsudky se divím, že na anime vůbec koukáš. Ntr mi nevadí, pokud je a) kreslené, b)není samoúčelné, tzn. dává v příběhu smysl, není to tam vložené jenom proto, aby to šokovalo, jestli si to neviděl jenom kvůli tomu, že si slyšel, že je tam ntr, tak si přišel o dost zajímavý počin japonské animace, který je řádově lepší, než Shingeki no Kyojin
    • ale má to značnou fanboy armádu co nikdy neviděla pořádný anime takže se ani nedivím :D
      • Femto
        víceméně souhlas, ale úplná katastrofa to není. Zrovna sleduji Requiem from the Darkness a je to hodně zajímavé, takže když tak zkuste...
  • To bude typická blbost, co se veze na populární vlně.
    • TheGGG
      ty zas budeš typický bl*ec
      • Myslím, že jako id*ot se prezentuješ sám víceméně v každé diskusi. Běž si trolit bez argumentů někam jinam, třeba na žena.cz.
        • TheGGG
          jsem trnem v oku pouze fanatické pctardí komunitce, hádám, že vím kam tě zařadit...
    • bohužel bych to taky tak viděl... na těch videích ta hratelná část vypadá katastrofálně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit