Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahorodie
    No najlepsia hra co bola , ostane pre mna NFS 5 Porsche unleashed *5*
  • perfektní článek.. asi to nejlepší a nejčtivější, co jsem tu kdy četl. Oceňuju autorovu angažovanost v problematice a taky znalost posledních informací o vývoji v rally... děkuji
  • Opět skvělí článek. A já tupec přikládal vinu za špatný model poškození u nekterých titulů autorum. Omlouvám se :)
  • Co to je za blábol, že Škodovka závodí jen doma? Dva tituly v IRC a letos snad i SWRC snad už nějaký úspěch jsou, navíc je to prakticky nejlepší auto v kategorii S2000, kvůli kterému by nám Frantíci nejraději vyhlásili válku. Navíc Škoda má objevit i v BTCC a WTCC. A co se her týče - Škoda už byla ve všech WRC titulech (myslím i ty staré díly na PS)...

    Jinak já bych si třeba rád zajezdil v nějaké hře v Holdenu Commodore SS / Vauxhallu VXR8

    *14*
    • Ta veta o angazovani se doma se v clanku vztahuje k silnicnimu motorsportu. O angazovani v IRC, S-WRC je rec v dalsi vete. Hry s plnou licenci WRC sice skodovky nabizeji, ale zaroven nepatri k nejlepsim (a ani k nejprodavanejsim) na trhu.
      • Staré WRC hry z PS jsou náhodou parádní, ale ty poslední dvě nové od Milestone, to je tragédie
      • A které pak jsou ty nejlepší? Ta kenblockoidní arkáda Dirt? A ha...to je fakt rally jak stehno.
    • Divotvurce
      Takový ječící VXR8 Bathurst na Nordschleife by nebyl špatný. Nebo taky Maloo R8.
  • No doufám, že GRID2, pokud někdy vůbec vyjde, bude mít slušnou zásobu aut.
  • Nejlip to dela ISI s rFactorem. Doda par auticek a komunita dodela prakticky vsechno co jezdi. Na naky licencovani se muzou vybodnout. Na dvojku se jiz tesim jak malej. *14*
    • Tak rF1 nabídl v základu (pokud nepočítam F1) hroznou bídu a spoléhat se na komunitu není úplně spolehlivé - jasně. pár módu je naprosto úžasných, ale většina jich je fakt otřesných... v rF2 naštěstí bude dost nadupaný základ, protože si zajistili pár zajímavých licencí (třeba F1 1966)
      • Spýtam sa, kde pozeráš mody? Pretože je dosť modov, ktoré nie sú na rF central a noGripe, a sú vážne dobré. Ale súhlasím, že odpadu je viac ako dobrých modov.
        • Tak kromě rFactorcentralu jsem ještě prolézal různé japonské stránky (Japonci umí), nogrip a simracing.cz. Kdybys měl na něco tip, tak bych byl rád :-) Simracing už si neplatím, příjde mi teď strašně drahý (dřív chtěli za členství 400 teď 1000)... Já nejvíc hrávám Historixy, Lexus IS F, F1 92 a Gt_All ze simracingu
          • http://f1classic.your-talk.com/
            Chce to registráciu a je tam toho strašne veľa(áno, aj kopa blbostí), ale stojí za to preliezť to.
            • Díky, mrknu
    • Ale taky kolik na tom asi vydělají, že. A ono upřímně, mezi těmi mody je takový bordel. Ono to chce něco jako je ManiaPlanet u TrackManie.
      • Naprosto souhlasím. rFactor je "overdeveloped", toho obsahu je tam tolik, že člověk neví, kam dřív skočit. A kvantita bohužel často vítězí nad kvalitou.
  • Přesně. Taky teď kvůli tomu nekupuju Ferrari *1* *1* *1*

    Ale vážně. Je fakt že o auta se nijak extra nezajímám. Ale hraju spoustu ato her. Díky absenci Ferrari prakticky o jejich vozech nemám přehled. A ty jejich výmluvy jsou fat stupidní.
  • ted uz me je konecne jasny proc cely ty roky neni porsche v gran turismu,je to na hlavu.kazdopadne s tim GT-R mate pravdu,R33 mam nejradeji :-).v uternim DLC nebude chybet
  • Supr clanek!
  • Kdyby EU dala peníze místo stěhování europarlamentu z Belgie do Francie a zpátky, zachraňování Řecka a vydávání vyhlášek o pěstování zelí do vývoje a sériový (takže levný) výroby zelených motorů na vodík, na supersporty by ještě zbylo hodně, hodně ropy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit