Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pěkné že se čím dál víc zavadá prvek free to play. Ale co budoucnost ovládání ? Byl bych docela nerad kdybych měl hrát hry v budoucnosti na klávesách WSAD. Kinect je prima, ale já si představuji budoucnost her v jakesi kouli kde si hráč vleze a z každého úhlu ho bude snímat zařízení podobnému kinectu. Na hlavu si nasadíte nějakou OLED helmu jako obraz+ nějaké ty sluchátka a do ruky repliku zbraně. Mohly by jste se neomezeně pohybovat když jste zavřeni v kouli jako křeček :D, Měly by jste plnou kontrolu nad svým dělem ve hře a také by jste mohly běhat, sám nabíjet, brát předměty jako v reálu rukou, ukazovat fakáče atd. Přijde mi to víc se zapojit do hry nejen podle schopnosti jak mačkat WSAD ale také možnosti vašeho těla a fyzičky jako na Kinectu ale s tím plusem že se zavřete do koule kde je možno se pohybovat jakýmkoliv směrem aniž by jste jste se hnul ve skutečnosti. Je to jen taková má zřejmě pro mě nereálná vize jak bych si představoval budoucnost hraní her. PS: sorry za menší OT.
    • Takové vymoženosti jsou sice hezké ale problém her nyní je ve špatnému obsahu a nízké kvalitě a tomu žádné lepší technika nepomůže. *7*
    • vis ale kdybys tam zemrel tak zemres i v realu
      • Proc ? Protoze to bylo ve scenari matrixu ? *2*
    • zbytecne slozite...v cloveku vsechno ovlada mozek, vsechny podnety dekoduje a informuje nas co vidime, citime, ceho se dotykame, jestli mackame prstem na kohoutek zbrane...takze casem lidi urcite k nejakemu matrixu dospeji
    • No to bych blyl. Já radši zůstanu u wsad a myši nebo gamepadu.
    • Hairy_Ass
      Jinými slovy betaverze Matrixu. *4*
  • Jestli je herni budoucnost to, ceho jsme v posledni dobe svedci, tak nas ceka pekelne spatna budoucnost. Pay to win system i v klasice typu Diablo, prakticky ve vsech mmo z "nizsi ligy", cod kupujeme uz po pate, hlavni cast energie dava vydavatel do nejake socialni site aka facebook ale s mesicnima poplatakama. Hry naprosto ztraci svoje rysy a stavaji se trapnym odvarem toho co kdysi byly - Arcania. Vsechno je strasne "socialni" ale to co cinilo kdysi strategie strategiema uz v nich jaksi chybi ( AoE: Online ). Po docela povedenym rpg (Dragon Age) prichazi druhy dil jako konzoloidni grc. Neustale svadeni developeru na to ze za vsechno zlo muze warez a v posledni dobe je moderni hate na bazary s hrama. Jenze zamyslet se a vydat hru co za to stoji to ne, to stoji moc usili. Zajimalo by me jak to skonci, jestli hry budou proste facebookovy zdi za ktery budem platit a psat na ne novy herni zazitky, pricemz hra pobezi dole v malym okne a vlastne nebude mit zadny obsah.
  • má pravdu, v Číně už mají datadisk k Diablu 5 http://kotaku.com/5839205/china-not-only-has-diablo-v
  • Cosi
    Já si taky myslim, že časem vytlačí on-live a gaikai kamenné obchody. V horizontu 20 let. Do té doby ale budu štastně nakupovat krabičky. Mám rád krabičky.
  • Hairy_Ass
    Na slůvko "sociální" začínám být pomalu alergický. *4*
    • Řekl bych, že spojení "sociální síť" (mám na mysli virtuální podobu) je totální nesmysl. Nemůžeme se bavit o čemkoliv "sociálním" když se pohybujeme ve virtuálním světě.
    • Jo, to já taky a už pěkně dlouho. *1*
    • MrSanta
      Taky mi to nevoní. Holt už jsem asi moc starý a pro mnohé hry nezapadám do cílové skupiny. Naštěstí je ale stále co hrát. Sice z nových her mě oslovuje méně titulů, ale milovaný GOG (nejen on) má ještě velkou zásobu titulů, které si moc rád zahraju.
      • nwm me je 17 a citim to stejne sra*ky jako FB nepatri do her at udelaj kvalitni hry typu half life 1 a ne sr*ky posledni dobou
        • Naprostý souhlas... jak mě se stýská po tom aby se vydávaly nové hry typu Half-Life.1 ale to už je asi nemožné... zatím to vypadá že budou pouze odpad *13*
      • Amylee.Anderson
        Moc starý? Tak to já na to budu asi zas moc mladá, protože k tomu mam stejnej postoj...
        • MrSanta
          Tebe podezřívám z toho, že jsi emzák, takže na tebe se lidská měřítka nedají použít *1*
          • Amylee.Anderson
            *8* Proč?
            • MrSanta
              http://2.bp.blogspot.com/-RrM4SdPywdc/ThqAsskn2gI/AAAAAAAAE6M/QW4EvpjGvfQ/s1600/Truth%2Bis%2Bout%2Bthere.jpg *15*
    • Cosi
      Ze mě se proto stává asociál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit